Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket miért érdekli...

Az embereket miért érdekli más anyagi helyzete? Miért gondolja valaki, hogy bele lát más életében és tudja,hogy milyen az anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben valaki aki tudni véli szerinte nekem milyen az anyagi helyzetem, ami amúgy nem úgy van. És ezen élvezkedik,hogy szegény vagyok.

Miért érdekel valakit a másik pénzügyi helyzete? És mi van akkor ha valaki szegény? Miért kell lenézni ha valaki szegényebb?

Ha pl utazok valahova akkor azon gondolkodik nekem miből telt rá.



nov. 28. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert az ember társas lény és ha hiszed ha nem akaratlanul is összehasonlítjuk magunkat mással.
nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Biztos segíteni szeretne és adna a pénzéből, de nyilván nem fog olyannak pénzt adni, aki nem tudná igazán értékelni.
nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem félre érted. Ő azt gondolja én mély szegény vagyok és ez nem igaz és ezt terjeszti rólam. És ezen örömkődik,hogy szegény vagyok. Egyáltalán nem akar pénzt adni,hanem lesajnál.
nov. 28. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Még arra is megkérheted, hogy törődjön a maga dolgaival.

nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terjeszd, hogy stiklikből van pénze, aztán kéne videó a fejéről.
nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: amire utalgatsz az nagyon nem okés
nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De amúgy a vélt vagy valós csóróságodon csámcsogni full rendben van, igaz? Ugyanazt neked is ugyanazodba.
nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!