Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van verésre buzdíta...

Mi értelme van verésre buzdítani az embereket ?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek de kicsit bosszant Tiktokon a verésre buzdítás na gyerünk mikor indulunk meg ilyeneket látok komolyan normálisak az ilyen emberek ?

Mitől vagytok különbek tőlük ha megveritek őket ? Semmitől.

Fel kéne fogni ez nem a mi dolgunk igazságot szolgáltatni.

A meghalt szegény fiúnak.


nov. 18. 04:26
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Durva egyébként a népharag ami kialakult, biztos a közvetlen környezetükben is ez megy, de ez azért szánalmas, mert még élt valószínűleg szinte mindenki leszarta, hogy piszkálják. Itt nem csak az a három ember a hibás, hanem sokan mások is azok.. a tanároktól kezdve a szülők is. Én nem hiszem, hogy nem látták vagy tudtak róla, hogy mi megy vagy nem látszott rajta, hogy mennyire ki van és nem próbált segítséget kérni. Nyilván az is árulkodó, ha nem próbált..


Ne mindegy, nem okoskodni akarok, de én is megnéztem és láttam facebookon, hogy több ezer kommentelt a bántalmazóknak és zaklatták őket, a családjukat is stb.. szóval ez szerintem kb ugyanolyan gáz, mint valakit rendszeresen zaklatni. Én megértem, hogy sokakban felháborodást keltenek a történtek, de akkor sem kellene átmenni alpáriba meg így levezetni a frusztráció.. de igazából az ilyenek 95%-nak úgyis csak a szája jár és nem fog tenni semmit.


A másik amit utálok és lehet csak én látok benne rosszat, mert rossz vagyok, de szerintem totál nevetséges, hogy mennyien felülnek erre a hírre és nekem tök olyan, hogy egyesek csak azért csinálnak belőle videót, mert az nekik nézettség és hírnév. Most egy videósnál akinek a követői jó részt fiatal gyerekek még érthető, de értitek.. valami ilyen történik az országban akkor a legutolsó bohóc is kötelességének érzi szót emelni. (Ami nyilván nem rossz, de ne a nézettség legyen már a cél ezzel..)

nov. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad egyetértek veled.
nov. 18. 05:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Van bocsi le maradt.
nov. 18. 05:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok tiktokker, influencer most ebből is csak népszerűséget csinál, most gyászhuszárkodnak, meg kamera előttbpicsognak. Nézetségért bármit.
nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
nov. 18. 06:38
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Nagyszerű ötlet, legyen mindenki mindennel szemben közönyös! Hadd éljék vígan tovább az életüket az áldozaton röhögve, ne legyenek következmények!
nov. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De legyenek de nem önbíráskodás a megoldás.
nov. 18. 07:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Verésre semmi.Mondjuk az szerintem nem baj,hogy beszar@tták őket.
nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!