Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bunkó embereket miért...

A bunkó embereket miért szeretik annyian?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akiknek semmi okuk nincs rá de bunkók másokkal, utálják az életet és így vezetik le. Mindig keresik mit szóljanak be és van hogy üvöltöznek is. Munkahelyeken néha el kellett viselnem egy-egy ilyen embert és most is van egy közvetlen kollégám aki egy flegma paraszt pi.csa és bármit is hibázok vagy nem tudok bunkózik. Mégis annyi rajongója van, mindenki haverkodik vele, szeretik. Pedig nem csak velem ilyen. Azt tapasztaltam a korább munkahelyeken is hogy ezek a bunkók nagy rajongótábornak örvendenek. De mégis miért?
nov. 14. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sok bunkó van.
nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, h azert vannak csak vele "joban", h oket ne bacogassa.
nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Általában pont nem szokták szeretni, ha valaki bunkó.
nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Vagy inkább benyalnak az ilyeneknek, vagy a hasonszőrűek tudnak azonosulni a személyiségükkel.

Sokszor olvasol Te is biztosan olyat, hogy: utálom a kedves embereket, az alázatos természetűeket, stb.

Én is tapasztaltam néha, ha normális, kedves próbálok lenni egy társaságban, bizonyos emberek elkezdenek figyelni, de olyan méregető, merev stílusban...

nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert a magyarok többsége egy primitív tahó, és még mindig nagy szájjal akarnak kitűnni, nem teljesítménnyel. Aki tényleg képzett, értelmes, az sokkal kisebb eséllyel kezd feleslegesen bunkóskodni. Aki kávét főz a főnöknek, vagy a polcokat tölti, az már inkább.


Ha dolgoztál már munkások között, tudod, hogy kb. fingós viccek szintjén vannak, bziznak, folyton mások kárára poénkodnak.

Diplomás helyek max. annyiban mások, hogy nem böfögnek hangosan, de ott is rengetek a bunkó, indokolatlanul beképzelt ember.

nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettes írja jó. Azért nyalják a hátsóját, hogy őket ne pécézze ki.
nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azért szerethetik ezeket az embereket, mert kimondják azokat a dolgokat, amiket ők nem mernek.


Lehet, hogy volt már olyan neked is, hogy megmondanád úgy Isten igazából a véleményedet az egyik kollégádnak, csak nem akartál konfrontálódni.

Na ezek a bunkó emberek elvégzik helyetted a piszkos munkát.

nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem részben azért, mert a zemberek nagyon nagy hányada nem meri kimondani a frankót, a gondolatát, így számukra van egy ember, aki kvázi minta lehet, és ezért csipázzák őket.
nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a magyarok többsége bunkó, rosszindulatú és ők is egy bunkó emberrel szetetnek lenni, úgymond hasonszőrűvel, meg amíg jóba vannak addig se őt szekálja a főbunkó.


Gyári munkások közt meg nők közt szó szerint a kakakavarás van, lenézés, volt olyan hogy női fizikai munkások közt már azt beszélte ki egy bunkó melyik nőnek milyen szőrös a puncija.


Diplomás bunkók közt is sok van, ott meg a jobb pozícióért, előléptetésért gáncsolják, vagy csak azért kevesebb dolgozó legyen és a maradéknak nagyobb megbecsülése legyen.

nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!