Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen belestresszelem...

Betegesen belestresszelem magam egy olyan lany miatt, akit nem érdeklek, de mégse tudom elfelejteni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy lány, aki hónapok óta tetszik, naponta látom pár percre. Arra a kis időre ignoralom, amikor jön be akkor háttal állok a bejaratnak, teljes mértékben kerulom.

Beszelgetest kezdemenyeztem már nála korabban,de nem volt vevo rá,úgymond lekoptatott.(tomondatokban válaszolt csak,de nem volt érdeklődő)


Otthon is allandoan rá gondolok, folyamatosan gorcsolok, jó pár évvel idősebb is nálam.

Plusz melohelyen is amikor közeledik a muszakvaltas ideje akkor is tiszta ideg vagyok,hasmenés stb ramjon amikor tudom hogy nem sokára jön.


Mit tudnék tenni? Tudom hogy beteges, de munkahelyet nem akarok váltani,mert jól elvagyok itt..



2023. nov. 29. 06:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%

En no vagyok, es fiatalabb koromban hiaba hittem el fokozatosan, hogy szepnek latnak, tetszem - amugy tetszhet egy atlagos is, csak nagy eselyeim voltak -, szoval en lanykent pontosan igy voltam, ahogy te.

Es a torteneted alapjan veletlenul a lany is lehetne ugy, hogy pont azert beszel tomondatokban, mert tetszel neki, de nem lat rajtad viszonzast.

Nem lenne jobb a pofaraesest megkockaztatni?

Bevallom, en gyava voltam. Es az a keves pasi is, aki iszonyuan tetszett, es hosszu evekkel kesobb bevallotta, hogy en is, total lefagytak tolem.

Kerlek, valamit tegyel. Mondd meg neki, igy, hogy balfasz vagyok, de hatha konnyebben tullepek rajta, ha kikosarazol. Vagy barmit. Lepj.

2023. dec. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
59%

Ha tetszene neki akkor menne az oda vissza beszelgetes nem csak a tomondatok

Tudod kik valaszolnak tomondatokban? Akik le akarjak koptatni a masikat

2023. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
87%
22-es, tomondatokban tudtam csak valaszolni mindig annak, aki tetszett. Aki nem, azzal barmirol barmeddig. Ne te dontsd el, mit gondol a lany.
2023. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
21%
Hát akkor fogyatékos vagy
2023. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
77%
Miért féltek válaszolni csajok, egy pasinak aki bejön nektek?
2023. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
47%
Mert fotykosok
2023. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
81%
Mert nemcsak pasinak van joga stresszelni, az uristenit neki. Mert hiaba vagy szep es okos is veletlenul, ket ember attol meg nem feltetlenul kolcsonosen tetszik egymasnak. Es ha elutasitanak, nincs masik, mint a cipoboltban.
2023. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
79%
De van másik csak pár év múlva
2023. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
28%
Ha hosszutávon ilyen szarúl érzed magad, akkor minden mindegy alapon elmondhatod neki és ha elutasít, akkor talán könnyebb lesz elengedned.
dec. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
80%
Na mivan kerdezo meghuztad mar a csajt?
dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!