Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen belestresszelem...

Betegesen belestresszelem magam egy olyan lany miatt, akit nem érdeklek, de mégse tudom elfelejteni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy lány, aki hónapok óta tetszik, naponta látom pár percre. Arra a kis időre ignoralom, amikor jön be akkor háttal állok a bejaratnak, teljes mértékben kerulom.

Beszelgetest kezdemenyeztem már nála korabban,de nem volt vevo rá,úgymond lekoptatott.(tomondatokban válaszolt csak,de nem volt érdeklődő)


Otthon is allandoan rá gondolok, folyamatosan gorcsolok, jó pár évvel idősebb is nálam.

Plusz melohelyen is amikor közeledik a muszakvaltas ideje akkor is tiszta ideg vagyok,hasmenés stb ramjon amikor tudom hogy nem sokára jön.


Mit tudnék tenni? Tudom hogy beteges, de munkahelyet nem akarok váltani,mert jól elvagyok itt..



2023. nov. 29. 06:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gondolatmenet is csak egy szokás, felül kell írni más szokással.


Amikor rajtakapod magad, hogy rá gondolsz, akkor tudatosítsd magadban, hogy számodra ez a gondolat káros, és építő gondolatokra van szükséged.


Továbbá sportolj, stb. tűzz ki célokat, tegyél értük, hogy legyen sikerélményed, ill. javuljon az önbecsülésed.

jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Tettél valamit végül, vagy semmit

nem tettél?

márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Én aztán tudnék mesélni a viszonzatlan szerelemről, vonzalomról... De az ilyet sose értettem... Nyilván jól néz ki a hölgyemény, de ezen kívül? Nem érdekled, nincs meg a szimpátia kicsinyke szikrája sem, és emellett nem tudsz róla jóformán semmit, hisz csak percekre látod a melóban.


Mi a fenének stresszelsz?

ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%
Csak kanos vagy es meg akarod dugni
ápr. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
34es: ne is mondd, nagyon kivagyok már rá éhezve:)
ápr. 10. 10:24
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja ha csak szexre kell, akkor ne stresszeld magad
ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. Külsőre tetszik nekem, szívesen megismernem, de nagyon magának való,senkivel nem beszel. Ha olyan lenne akkor hosszabb távon el lehetne képzelni vele.
ápr. 10. 11:53
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Huszonöt-ötven évig stresszelj a csajon, legyen a rögeszméd, aztán hetvenévesen kezdj el gondolkodni rajta, hogy elment az életed java, és hogy hol cseszted el. Vagy menj pszichológushoz, vagy akárhova, kezdj magaddal valamit, és lépj tovább.


Vagy nyomulj rá a csajra, és vagy lesz valami pozitív, vagy elhajt a rákba, és akkor legalább tudomásul veszed, hogy megpróbáltad, de nem lett belőle semmi, és könnyebben tovább lépsz.

ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Mar is is elhajtotta a rákba a csaj, mivel nem akar vele ismerkedni

Nem kell mindig megmondani hogy nem, vannak jelek, csak észre kell venni

ápr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Igen, azt vágom, de a kérdező ebbe nem nyugszik bele. Az szerintem még belefér, hogy egy kicsit "nyomul", hátha a csaj csak szorongó, és ez nem a srác személyének szól. Persze nyomulás alatt egyáltalán nem a fizikai nyomulást értem, hanem egy kicsit kitartóbb dolgot. Esetleg bizonyos mértékig legyen őszinte, hívja meg egy kávéra, ne ilyen bocs, mennyi az idővel "szólítsa meg".

Aztán lesz, ami lesz. Megmondani, hogy nagyon szimpatikus, és szeretnéd ha jobban megismernétek egymást, és meghívná egy kávéra még egyáltalán nem az erőszakos nyomulás.


De ha ekkor is elutasítást kap, akkor jobban eljut a kérdező hajáig, és talán könnyebben továbblép. Így csak az elszalasztott lehetőség az ábrándozás az önmarcangolás marad. Magyarán semmi cselekvés, csak az önpusztítás. Ez nem tesz jót. Ennél még az is jobb, ha felsül, és leégeti a csaj, mert akkor legalább a kérdező kiszeret belőle, max. ha annyira szar, akkor munkahelyet vált, és legalább nem is látja többet.

ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!