Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen belestresszelem...

Betegesen belestresszelem magam egy olyan lany miatt, akit nem érdeklek, de mégse tudom elfelejteni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy lány, aki hónapok óta tetszik, naponta látom pár percre. Arra a kis időre ignoralom, amikor jön be akkor háttal állok a bejaratnak, teljes mértékben kerulom.

Beszelgetest kezdemenyeztem már nála korabban,de nem volt vevo rá,úgymond lekoptatott.(tomondatokban válaszolt csak,de nem volt érdeklődő)


Otthon is allandoan rá gondolok, folyamatosan gorcsolok, jó pár évvel idősebb is nálam.

Plusz melohelyen is amikor közeledik a muszakvaltas ideje akkor is tiszta ideg vagyok,hasmenés stb ramjon amikor tudom hogy nem sokára jön.


Mit tudnék tenni? Tudom hogy beteges, de munkahelyet nem akarok váltani,mert jól elvagyok itt..



2023. nov. 29. 06:13
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Naponta 500x mondd el magadba hogy ottohon várja a csávója vagy leszbikus

Addig mondogasd ezt magadba, amig el nem hiszed

Nekem bevált

Voltam ilyen helyzetbe

Mar leszarom a csajt

Parszor probaltam vele beszelgetni, de sose keresett magátol

Akkor enis leszarom

ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!