Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennetek is ott van az az...

Bennetek is ott van az az ördögi késztetés ami nagyon rossz dolgokba vinne bele titeket ? Nekem nem normalis az agyam vagy mindenkiben ott van ez a késztetés csak ellenáltok?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon durva sztorim az eletembe amiből tragédia is lehetett volna

A gyerekem anyja mikor otthagyott nagyon ízléstelen gusztustalan módon tette.

Fogta magát és se szó se beszéd lelepet egy másik pasihoz a gyerekünk is elhagyta egyik napról a másikra.

Ott éreztem egyedül olyan gyilkos dühöt hogy el akarom törölni öt a föld színéről.

2 hónapig vivodtam belül óriási lelki vivodas volt egyrészt bántani akartam másrészt nem.


Aztán vegulis elfogadtam a helyzetet megbekeltem inkább alazon porig.inkabb tegyen tönkre minthogy rosszul döntsek.

Egyszer csak elontott az elfogadas és utána a bekeseg érzése.


Én megertem az összes olyan embert aki maskep dönt és utána hallani a híradóban miket csináltak.

Ha nem lenne gyerekem lehet én se döntöttem volna jól csak így meg volt miért élni.


Normális volt amit akor éreztem szerintetek ?

Normális hogy gyilkos vagy/ kisertes volt bennem? mert megaláztak és addigi életem megsemmisítettek lakohelyem és a munkám is akaratom ellenére meg kellet valtoztatnom és mindezt pár nap alatt.



nov. 30. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus és egy dühkezelési terápia segíthet. Nem mindenkinél ennyire erősek az indulatok, tehát nem normális.
nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem is düh volt hanem inkább olyan erzes hogy igazságra vágyom és az igazság az ő elpusztítása lett volna mert úgy éreztem porig alazott és a ferfiasagom is megalazta az egész családom előtt.


Úgy éreztem igazságot kéne szolgáltatni.


Aztán vegulis idővel elmúlt mert rajottem hogy akármennyire is megalazhatnak elvehetik emberi meltosagom meg mindig enyém az erkölcsi fölény mert én vagyok a gyerekem mellet nem ő.

nov. 30. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de minél inkább kifejted, mit érzel, annál egészségtelenebbnek tartom, bizonyos kulcsszavak miatt. Tényleg, a saját érdekedben is javaslom, hogy keress fel pszichológust, majd ő továbbirányít, ha kell!
nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg aztán rajottem hogy meg kell kegyelmezni mert ez a helyes és utána már 3rdekes egyből elmúlt ez a lelki szenvedés.
nov. 30. 11:15
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom egészséges volt e vagy nem ez az erzes egyszer fordult elő velem az életben.igaz azóta se keresek hosszútávú kapcsolatot


Amikor a hírekben hallom hogy ez és ez történt ismerős a sztori tudom mit érez minden férfi mikor olyat csinál a volt párjával.


Gondolom sokkal több ilyen lehet aki gondolkodik ilyesmin de aztán mégse teszi meg és ez a helyes döntés mert kegyelmet kell mutatni

nov. 30. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Az érzés egészséges,ilyen helyzetben simán lehetnek ilyen gondokataid,érzéseid.A lényeg,hogy nem tetted meg.
nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak az a hihetetlen milyen kevesen múlik egy ilyen helyzetben hogy valaki jól döntsön vagy rosszul.


Óriási volt a belső vivodas bennem egyrészt emlékeztem a jó időkre mikor jó volt együtt. Tényleg szerettem egy időben.


Másrészt meg ott volt a másik hang hogy nem hagyhatom ezt megtorlatlanul.meg gyáva vagyok ha nem csinálok semmit .


Külső szemlélő persze nem látott rajtam semmit csak csináltam mindent tovább mintha mi se történt volna de belül nagyon szenvedtem .


Lett volna alkalmam és eszközöm is rá de húztam az időt mert igazából valami belül mégse engedte ezt.

Aztán egy idő után magam jutottam el arra a pontra hogy elengedem ezt a dolgot .

nov. 30. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egyébként se tetted volna meg.

A gyerekkel magyarázod, de nem gondolnám ha olyan gonosz lennél akkor a gyereket nézve visszatartott volna. Azért nem tetted meg, bármennyire is fájt amit tett veled,mert nem vagy beteg, gonosz ember.

Szerintem!

nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen szerintem se tudnék megolni senkit vagy nagyon bántani se megha tudatom akarna is van valami gát az emberben .


Talán háborúban igen vagy onvedelembol vagy hirtelen indulatbol de tudatosan nem.


Többségben gondolom ott van ez a fék vagy hogy nevezem .

nov. 30. 17:42
 10/10 A kérdező kommentje:

8#Amugy lehet hogy beteg ember vagyok vannak problémáim de nem ennyire beteg hogy ilyet csináljak.


Rajottem meg ha hajléktalan csoves lennék is gyerekem is elveszitenem meg az is jobb mintha bántanak másokat.

Sőt még az is jobb ha szimplán magamat bantanam.

Már feladtam a bosszút és ez hihetetlen jó érzés volt utána.

Megkonyebultem és jó volt hogy nem hajszolom magamat bele semmibe .


Valakinek volt meg ilyen élménye rajtam kívül hogy a tudatos része hajtotta bele a hulyesegbe de az érzelmi része meg ellenalt?

nov. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!