Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, más is van így?...

Lányok, nők, más is van így? Minél stresszesebb a munka, a szabad percekben annál inkább érzek késztetést, hogy kimenjek a mosdóba és igazgassam a sminkem, nézzem magam a tükörben.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

Ez hatalmas probléma lenne ha rájönnének, nyilván jogosan. De valahogy úgy érzem olyan sokat elvesz belőlem sokszor a munka és a vérszopó vezetők, vásárlók (kereskedelem) hogy kellenek ilyen "én" percek napközben, különben megbolondulok. Sokszor kimegyek a mosdóba és nem is csinálok semmit csak nézem magam a tükörben pár percig. (főleg akkor van ez, ha a vezetőim a s*ggemben vannak egész nap, és kell valami indok, hogy távol lehessek tőlük pár percre)

Egyébként nálam ez tényleg nem olyan okból van, hogy ennyire megszállott lennék a külsőmmel, csak míg otthon mondjuk máshogy engedném ki a gőzt itt csak ezt tudom csinálni.

(Jelenleg tanulok de 3 éve teljes állásban eladó vagyok)



2022. márc. 12. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Életemben nem csináltam ilyet, pedig volt pár kemény stresszes melóm 🤣

Inkább gyújtok rá egy cigire vagy csak kimegyek a friss levegőre felfrissülni, lenyugodni stb.

2022. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem cigizek és mi nem mehetünk friss levegőre. 12 órára 2x20 perc szünetünk van amit bent az öltözőben kell töltenünk.😒
2022. márc. 12. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2022. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem vonulok ki a mosdóba. De minden zajos, nyüzsis helyen (legyen az munkahely vagy bármi más), ha elmegyek a mosdóba, akkor nem sietek onnan visszatérni. Egyszerűen csak elszöszölök, amennyire lehet, hogy egy kicsit magam lehessek nyugiban és csendben.
2022. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak erre lenne lehetosegem, akkor valoszinuleg ja, elvonulnek a mosdoba, de inkabb mobilt nyomkodni egy par percre, a sminkemen nagyon nem tudok mit igazgatni, mert altalaban ugyanugy marad egesz nap, ahogy reggel megcsinaltam szerencsere :D

De egyebkent en is dohanyozni jarok ki a levegore. Normalis dolog, hogy keresel valami indokot a par perc pihenore. Ezt mindenki csinalja. Amikor bent akarok pihenni par percet, akkor altalaban a vizkutnal allok es megiszom egy pohar vizet. Arra se szolhat be senki, hogy iszom.

2022. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A vezetőcskék okulására:

Az itteni kommentekböl is látszik, hogy jobban tennétek, ha kibújnátok a dolgozók seggéből és nem vernétek beléjük folyamatosan a feszkót, akkor nyugodtabban tudnának dolgozni a melosok, ergo többet termelnének, hogy nektek több jusson a luxus baromságokra. Müanyag nőkre, 8 millios kocsira, nyaralásra Balin,stb... :)

2022. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nasizok olyankor (nem kéne...), a sminkem néha megigazitom a mosdóban meg a hajam, de nekünk amugy is rendezetten kell kinézni (szintén kereskedelem) szoval néha muszáj. És kimegyek wc re is, ha kell, ha a főnök nem hiszi el, hogy szarok, nagyon szivesen megengedem, hogy bejöjjön velem a klotyeszra és végignézze, utána ki is törölheti :D

Néha ránézek a mobilomra. Felnőtt ember vagyok, nem bölcsödés és nem is fejős tehén, az nem is leszek minimálbérért.

Mindez a munkafolyamatokban nem zavar. Ahhoz képest, hogy mi a legkisebb minimumot is foghegyről kapjuk meg, szépen kitermeltük idén is a drága utazásokat a tulajnak. Mi meg szépen kiállunk az üzlet elé, napozni, nekünk ennyi jár...

Szóval igen, kellenek ilyen kis pár perces kikapcsolások legalább, hogy ne őrüljek meg. Nálunk még a zene sem szólhat, mert "jaaajj évi 100 ezer, csődbe megyünk..." Pfff...

2022. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább elhúztam a vécére menést, mikor nem itthon dolgoztam. De teljesen megértelek.
2022. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!