Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utalhat az, ha (50+ -os)...

Mire utalhat az, ha (50+ -os) első randin az egyik fél a megbeszélt időpont előtt öt (5) perccel felhívja a màsik felét, hogy ő már ott van?

Figyelt kérdés

Egyébként én (vagyis a másik fél) is ott voltam a közelben.... És már éppen indultam hogy a megbeszélt időpont előtt egy két perccel odaérjek a konkrét megbeszélt helyre.

(Ez egy plázában történt csak hogy könnyebben el lehessen képzelni a szitut)...


dec. 1. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Hogy ő ilyen kényszeres korábbanérkező, aki egy magamféle inkább elkésőst 3 hét alatt a totális ideggörcsbe kergetne. Ha te ennél pontosabb jószág vagy, nyugodtan beszélj le vele egy második randit :D
dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is bent voltam a plázában (kb. 20 m-re a megbeszélt helytől)
dec. 1. 12:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként találkoztunk... nekem igazából az érthetetlen (nem kicsit - nagyon)...hogy valaki miért telefonál 5 perccel az idő előtt...mert, ha idő után 5 perccel teszi - az tiszta sor. De, idő előtt 5-tel...(??)
dec. 1. 12:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg tőle? Honnan tudjuk? Lehetett ideges; izgatott; udvariasan jelezhette, hogy ott van, és ha esetleg te is a közelben vagy, hogy "éppen megfelelő időben érkezz", menj oda hamarabb; jelenthette, mint tényt, stb. stb.
dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szándékomban van megkérdezni tőle is (majd)...engem most kivülállók véleménye érdekelne. Amiket (4-es) írt, azok gyenge érvek ('nálam')...

.....lehetett ideges, izgatott...(uralkodjon magán...aztán majd ha ideges izgatott lesz bármikor, akkor 'rám engedi...(?)

Hát, hogy ő már ott van: ....van a megbeszélt időpont....tessék bízni abban, hogy odaérek én (is) arra az időpontra...ha ott vagyok a közelben, úgyis odaérek. Ha pedig nem, akkormeg úgyis mindegy. Majd, ha úgy nézne ki, hogy késni fogok, akkor telefonálok én...


Nem tudom, az látható-e, hogy én (a kérdező) nő vok -e v. ffi (?)

Ez főleg azért érdekes, mert tettem fel én már korábban is az (akkori) partneremmel összefüggésben kérdést...és, mivel megírtam, hogy ki a nő, ki a ffi....volt(ak), akik ennek tudatában, elfogultan, (a 'fajtársukat' védendő) reagáltak, vagyis nem a kérdés lényege volt nekik a lényeg, hanem hogy valaki támadja a 'fajtársukat'....és nagyon észrevehetően hülyeségeket írtak...(elfogultságból)...

dec. 1. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én azonnal lapátra tennék egy olyan nőt, aki ilyen piti dolgon ennyit agyal és problémázik.

Most komolyan: mit foglalkozol vele? Találkoztatok? Ha igen, hogyan telt a randi? Nekem csak ez számítana.

Ill. lehet, hogy a randin nem érezted magad igazán kellemesen és most keresed az okokat, miért ne akard folytatni.

Ne keresd, mert nem kell indokolnod! Mondd csak azt magadnak, hogy úgy érzed, nem passzoltok egymáshoz. És mondd neki is ezt. Az érzéseket nem lehet és nem is kell megmagyarázni.

dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

#5:

Istenem, bazz, ordít rólad, hogy nőből vagy. Már bocs...

dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Idősebb emberek szokása, úgy figyeltem neg. Szerintem arra utal, hogy türelmetlen és nem gondolja végig, vagy nem gondol bele, hogy 5 perc múlva úgyis kiderül ott vagy e. És azonnal él a modern technológia vívmányával, mert mondjuk úgyis mindenkit "ingyen" hív.
dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért hívott, mer ötven felett van. Fiatalok jellemzően inkább messengeren jeleznék hogy odaértek. Nemlátok benne rosszat. Szerintem énis megírnám hogy már ottvagyok, ha nemlátnám a másikat. Tényleg nem értem mi benne a gond.
dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!
dec. 1. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!