Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez utalhat arra, amire gondolok?

Ez utalhat arra, amire gondolok?

Figyelt kérdés

Van egy srác a környezetemben, aki pöppet gyanús nekem. Szerintem meleg. Mondhatni barátok vagyunk, de nem közeliek, nem ismerjük egymást annyira régóta, nem vagyunk olyan kapcsolatban, erre rákérdezzek, meg személyes tapasztalatból tudom, hogy kellemetlen, ha erre rákérdeznek.

Először volt olyan, hogy arról mesélt, mint kínos élmény, hogy fel akarta őt szedni egy szép csaj a villamoson. Kicsit furcsálltam, de ennek önmagában nem tulajdonítottam nagy jelentőséget. Aztán így valamelyik nap instázok magamban, srác az instastoryba kitett egy homályos képet, amin valakinek éppen fogja a kezét. De hogy így konkrétan két kezet látok. És hát nekem úgy tűnik, hogy a másik illető is srác. Én ennek a képnek az apropóján lecsekkoltam, hogy milyen oldalakat követ instán, és akkor egy csomó lmbtq dolog, valami random modell csávó, aki csak félpucér képeket posztol, meg valami olyan, amin aranyos titkok videók vannak meleg párokról, ami így nekem rögtön szembetűnő volt.

(Még mielőtt nekem esne valaki, hogy mi közzöm van hozzá, nem ilyen random kíváncsiság, meg pletyka keresése utáni inger van bennem. Csak az a nagy büdös helyzet, hogy mondhatni többet érzek barátságnál.)


2023. jan. 27. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg? Ha tényleg barátok vagytok akkor nem kéne gondot jelentenie.


Amúgy csak a leírtak alapján nem hinném hogy meleg. Nekem nőként is elég nagy és "férfias" kezem van. Fényektől is függ, hogy mit, hkgy látsz, ha meg agyon volt filterezve a kép akkor meg teljesen félrevezető is lehet. Egy nyomulós csajt lekoptatni meg nem egy nagy dolog, lehet kellemetlen helyzetbe hozta, vagy valami miatt nem tetszett neki vagy bármi.

2023. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Azért nem kérdezek rá, mert egyrészt nem túl szoros a kapcsolatunk, és fura lenne. Másrészt tőlem már valaki más egyszer kérdezett ilyet, és azzal az illetővel nagyon szoros kapcsolatom volt akkor, és úgy is rettentően kínos. Ha nem az, akkor azért, ha igen, akkor meg azért, mert nem véletlenül nem mondta még.
2023. jan. 27. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor küldj neki jeleket.

Az a szomorú hírem, hogy ebből még nem biztos, hogy meleg, én heteroként is követek meleg tartalmakat, mert nem tudom, valahogy feldob más emberek boldogsága, meg érdekel a dolog a meleg barátaim miatt, és néztem már be ugyanezért heterót melegnek (semmit nem akartam tőle, csak meglepődtem, mikor kiderült, hogy lánnyal van együtt, azt hittem, meleg).

Viszont, ha érzéseid vannak - akármilyen kínos, próbálkoznod kell. Mert később rágni fogod magad azon, hogy miért nem tetted.

2023. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!