Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Miért szeretitek...

Motorosok! Miért szeretitek ennyire a motorozást, ha tök veszélyes az egész?

Figyelt kérdés
Azon kívűl, hogy gyorsabban haladsz mint autóval. Mi az amit élveztek benne?
2017. jún. 11. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha normálisan motorozol akkor nem tök veszélyes az.
2017. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Aki normálisan motorozik annak nem veszélyes ez. Egyébként a motorozás egyfajta élvezet, ezt csak akkor érted meg ha ráülsz és mész.
2017. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Bicikliztél már szerpentinen lefelé? Én ezután ültem motorra és azóta valahogy ha nem szükséges és az időjárás is engedi akkor nem ülök autóba. Ez egy olyan érzés amit nem lehet leírni.
2017. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
Ha motoroznal aterzed egybol, egy ezres geppel is lehet normalisan kozlekedni, de szerintem nincs olyan ember aki neha ne huzna oda neki.
2017. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Sokszor a legveszélyesebb dolgok a legizgalmasabbak, és ugye jól tudjuk, hogy a nagyon biztonságos tevékenységek általában unalmasak, nem érdekfeszítőek. Innen nincs is mit tovább magyarázni.
2017. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
mert jó dolog kanyargós úton tempósan haladni, mert jó dolog 50-250km/h gyorsítani majd 250-50 lassítani,mert jó dolog terepen egy 100kg motorral csapatni,mert jó dolog terepen 40-80km/h csak egy rövidnadrágban minden más fölösleges cucc nélkül kiállva suhanni
2017. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó vicc volt ha beszállsz a kocsiba az nem veszélyes ? Többen halnak meg autó balesetben mint motorozás miatt. Nekem van a motor mellett 1 elektromos robogó féleségem is na az is veszélyes hiába megy 35-el már bocsi :D Főleg,hogy ha rossz az út minősége 1 hete belementem 1 hatalmas kátyúba amit nem tudtam kikerülni a velem szembe jövő autó miatt leszakadt a sárvédőm. Ennyit a magyar utakról:)
2017. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
Tök veszélyes ? Mert ha kocsival jön valaki szembe veled 120-130 al és teis annyival mész bele az mivel veszélytelenebb? Ha hülye vagy vagy szimplán nincs szerencséd semmi különbség nincs a végkimenetelek közt. Neked ugyanúgy lőttek. Akkor már nem mindegy ha élvezed az utat addí amíg lehet ?
2017. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Pont azért, mert egy picit "veszélyesebb", mint a kocsi. Plusz ez egy èletérzès, hogy ráülsz a vasparipára és mész amerre látsz. Ha nem motoroztál mèg, akkor ezt nem értheted!


20/l

2017. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!