Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szeretitek, hogy most...

Ti szeretitek, hogy most ebben a melegben mezítláb kell lenni egész nap (papucs, szandál) vagy várjátok már, hogy vissza lehessen venni a zárt cipőt, zoknit?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
én jobb szeretem a zárt cipőt, papucsba/szandálba, amerre én mászkálok full dzsuva lesz a lábam :DD
2013. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én várom, bár amúgy is mindig valamilyen szinten zárt cipőben vagyok nyáron is.
2013. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zárt cipőben vagyok mindig. A kutyus-, kolduspisis por eléggé zavar...
2013. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vászoncipőt veszek mezítláb, szandálban, papucsban ilyen melegben sem járok.
2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szandált hordok ebben a melegben, de várom a zártcipős időszakot..kényelmesebb is, több zárt cipőm is van, plusz azzal harisnyát is fel tudok venni, szandállal nem.

Azt is utálom, hogy mindig csupa por lesz a lábam.

2013. aug. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itthon szeretem, h mezítláb sem fázom, de kinn az utcán számomra jan.1-dec.31-ig zokni + zárt cipő.
2013. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem szeret szandálban/papucsban lenni, akkor miért kell várni arra, hogy zárt cipőt vehessen fel? Tiltja valami/valaki most?

Egyébként én szeretem, egyrészt nem kell zoknit keresgetnem, másrészt az öltözés is gyorsabb így nyáron. :)

2013. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon mezítláb vagyok meg a szomszéd barátnőmhöz is így járok át meg a sarki kisboltba is. De amúgy máshová ha megyek mindig zártcipőt veszek fel Általában vékony vászont vagy tornacipőt az nem olyan vastag és egy vékony zoknit mindig ráveszek. Vagy balerinát veszek fel, attól függ milyen kedvem van. A szandálokat nem szeretem, kényelmetlen meg utálom. Papucsa maximum a strandra megyek.
2013. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én egyszerűen utálom a papucsokat. Persze 40 fokban szoktam hordani, de akkor is ritkán.
2013. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló: senki se tiltja, de így is elég melegem van a 40 fokban, nem hiányzik egy zárt cipő+zokni is. Ilyenkor elvagyok szandálban, de jobban szeretem a zárt cipőt.
2013. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!