Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezelnek le ennyire?

Miért kezelnek le ennyire?

Figyelt kérdés

Bárhová megyek legyen az sztk, munkahely, hivatalok mindenhol lekezelnek mint egy gyereket.

Igaz baba arcom van, na de már 37 éves vagyok.

Tény, hogy nem vagyok az a tipikus felnőtt" de vehetnének komolyabban.

Nem tudom min kéne változtatnom, mert már rendesen félek a kudarctól ugyanis ezt annak élem meg.



dec. 1. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen kéne változtatni. Hogy ne félj a kudarctól, ne legyél félénk! Legyél határozott, ha ügyintézésről, orvosról van szó - ez nem jelenti, hogy arrogánsnak kell lenni vagy ilyesmi, egyszerűen csak valószínű azt sugárzod magadból, hogy valamilyen elesett vagy. Nem írtad, hogy férfi vagy-e vagy nő egyébként, de én tényleg azt tartom a titok nyitjának, hogy határozott fellépésűnek kell lenni, akkor jó eséllyel nem kezelnek le.
dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nehéz határozottnak lenni, ha amúgy az életem romokban van ráadásul még egészségügyileg is gond van. 37/N
dec. 1. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Más nök meg az életük felét odaadnák, ha 37 évesen még fiatalnak néznék!
dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyes válaszoló vagyok, akkor itt nem azzal van a gond, hogy lekezelnek, hanem sokkal mélyebb a probléma. Jársz pszichológushoz? Van segítséged? Miért van az életed romokban?
dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Öltözz elegánsan kifesult haj meg ugy mint a gazdagok. Egyből máshogy fognak kezelni.
dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Az Sztk.-ban nem szabad, hogy probléma legyen, hogy épp eü.-gondod van, merthisz azért mész oda, hogy ezt orvosolják. Amikor mész valahova is, tudom, nehéz, de igyekezz nem mutatni azt, hogy az élet más területén épp gondod van.

Rangsorold a problémákat, mi a legfontosabb megoldani? Nézz körbe: ki az, aki melletted állhatna, segíthetne?

Vegyél/szerezz be egy boxkesztyűt+boxzsákot, és otthon azt ütve/rúgva erősödj meg testileg/lelkileg.

dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Traumafeldolgozás. 37 év önbizalomhiánya, félénksége, szorongása nem fog 37 perc alatt elmúlni a neten pár idegen válasszal.
dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Normálisan öltözködsz? Ahogy írták,öltözz nagyon igényesen és ápoltan, és teljesen másképp fognak kezelni.
dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, sokat jelent nekem a segítő szándék.

Az öltözködésemet divatosnak mondanám és szinte mindegyik ruhadarabom idei amit mostanság hordok.

dec. 2. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
És melyiket fogadó meg?
dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!