Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kellene kezelnem az...

Hogyan kellene kezelnem az ilyen szociális helyzeteket?

Figyelt kérdés

Van egy régi munkatársam. Évek óta nem találkoztunk, beszélőviszonyban voltunk régen. Ügyet intézni mentünk egy irodába, pár szóra megállítottam. Nagyon látszott, hogy nem akar beszélni, 2 mondat után lerázott, hogy majd beszélünk, minden jót, stb. Aztán utána egymás mellé tudtunk csak leülni várakozás közben. Elég kínos volt, próbáltam nem hozzá szólni. Telefonját nyomkodta kínjában. Aztán amikor szólították újra kezet fogott és elköszönt. Majd kiderült, hogy vissza kell ülnie még mellém. Rendkívül kellemetlen volt. Aztán újra elköszönt később.

Hogyan kellett volna ezt kezelni rendesen?


2023. márc. 3. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg rém kellemetlen, de én ilyenkor biztos, hogy nem ülök le mellé, inkább állok.
2023. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Mit kellene rajta kezelni?

Üdvözöltétek egymást, aztán elköszöntetek. Nincs ebben semmi kellemetlen.

Nem mindenki akar a gázművek várójában rég nem látott ismerősökkel bájcsevegni.

2023. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tipikus magyar jellem. Nem kell legközelebb az ilyennel foglallkozni, meg szerintem alapból nem kell a másik magyarral foglalkozni, de még kezelni sem. Köszönés,, osztan csá.
2023. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!