Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálom?

Ezt miért csinálom?

Figyelt kérdés

Mindig itthon elképzelem,hogy huu most jól kiosztom pl.a fönököm ,amit megis érdemelne,itthon jól elöadom magamnak, amikor találkozunk ,meg azt érzem megsajnálom és nem szólok semmiért :(

Nem értem magam miért csinálom!

Két dologra gondoltam , vagy mert féltem a munkám vagy azért mert ilyen szeretnék lenni.

Más is volt már így?


dec. 1. 22:58
 1/10 anonim válasza:
100%
Lényegében meg is válaszoltad a kérdésed, de lehet túl empatikus vagy és nem tudsz másokat bántani
dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az lehet, mert aztán tényleg megsajnálom amikor meglátom és amiket itthon mondtam,minden elszáll! :/
dec. 1. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok.

Sajnos ez nem más, mint a gyengeség jele.

Nem merünk önnagunkért kiállni.

Pedig meg kellene tenni a lépést, mégis meghátrálunk.


Egyszer olvastam be a volt főnökömnek (megjegyzem jogosan) máris kirúgással fenyegetőzött.

Vagyis, visszaélt a "hatalmával".

Semmi más nem tartott ott azon a munkahelyen, csakis az a rohadt pénz.

Végül pár év után kiléptem, de most rosszabbul is keresek, viszont valamivel nyugodtabb is vagyok.

dec. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de nem a főnökkel, hanem 1-1 munkatárssal.

Erről ez jut az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nalam ugy volt legutobb pl hogy egy irodaban voltam egy kollegaval.

Aki soha nem tudja mit melyik dokumentunot hova rakta vagy hol van a tolla. Es folyamatosan en voltam ezekkel.megvadolva mintha en egy lopós sz.r lennék vagy direkt elpakolnám előle a dokumentumait meg eld.gnám.


Nem egy éjszakát bőgtem vegig!

Aztan egy masik irodabol elment egy kollega mertbtalált jobb állást en meg simán átkertem magam a helyére es ugy mentem be reggel hogy fogtam a mappákat iratokat gepemet szoltam az infosnak hogy kösse at oda nekem a netet meg mindent, én átköltözöm a másik irodaba.

Es elmondtam hogy mert elegem van abbol hogy itt mindennek lába kél én ezt nem birom idegileg.


Azota ha eltunik vmi sz.rja magában gondolkodik!

dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet gyengesség valóban , de így annyira gáz, hisz itthon már teljesen begyakorlom, mire oda érek semmi :) és akkor mindig magamban mondom, hogy ezért akkor felesleges ez a nagy hű hó, ha aztan megye merek szólalni.
dec. 2. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, kirúgás lett a vége.

miért kell egy főnököt kiosztani, hogy itt a tisztelet? Mit remélsz, mi fog változni, valahol hallottam, hogy csak annyit tett fel a főnökének kérdésben, hogy a dicséret nála nem divat? Repült is a munkahelyéről még aznap, nem hiszem, hogy dijjaznák a fönökök, ha a beosztott kezdené hordani a sapkát, még ha néha megérdemlik is.

Itt a fő kérdés, hogy mit akarnál neki mondani?

dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nagyon is tisztelem öt, ha volt bármi én mindig próbáltam vele megbeszélni, de mintha a falnak beszéltem volna...

De elengedem a dolgot , hisz kell a munka!

dec. 2. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
ennyi
dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én simán kiosztom a főnököt.

Ki ő? Egy utolsó senki! Ugyanolyan büdöset szarik, mint bárki más!

dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!