Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha a céljaim...

Mit csináljak, ha a céljaim nem kompatibilisek a személyiségemmel?

Figyelt kérdés
Ott a cél, látom, hogy miket kell tennem, látom, hogy az egy hasznos és jó dolog, elégedett vagyok, amikor éppen teszek érte. De mentálisan rettenetesen kimerítő, mert én nem vagyok extrovertált, vannak szorongásaim, folyamatosan erőltetnem kell a félig-látszat pozitivitást, hogy tudjak működni. Aztán ha vége egy-egy feladatnak, teljesen leszedált vagyok. Viszont mást nem tudok elképzelni, mint egy lehetséges út.
dec. 2. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Pedig fontosabb lenne a valódi személyiségedhez hű dolgokat csinálni, mert így hiába vagy sikeres egy ideig, idővel kiégsz majd és jön az ideg összeroppanás.
dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Próbáld ki azt, hogy nem kategorizálod be magad. Már lassan mindenki neve után oda lesz írva a személyiségtípusa. Utána már szinte ehhez alkalmazkodva éli az ember az életet.

Minden feladatot, kihívást nulláról kezdj el. Hozd ki magadból a maximumot. Aztán úgyis adni fogja magát minden.

dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Hát jó lenne rébuszok helyett rendesen leírni a problémát.
dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki dönti el, hogy nem kompatibilis? itt néz rá ki a kérdező?

Ha elégedett vagy akkor amikor valamit teszel ergo örömmel csinálod nem?

Mi lenne, ha elengednéd elengeded a kontrollt megszabadulsz a feszültségtől, a nyomás/terhelés lejön, ellazulsz, és abból a térből dolgozz.

A választ a kérdéseidre saját magad fogod megadni, és senki más.

Töltödj fel olyan tevékenységekkel ami örömet okoz, és vedd le a figyelmedet arról amit elakarsz kerülni, amint a fókuszt azon tartod amit nem akarsz, folyton azt a mintát fogod követni ami nem szeretnél és kezdődik újból, ebből a mókuskerékből kell kijönni!

dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!