Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szól a férfiakról itt egy...

Ha szól a férfiakról itt egy negatív kérdés, miért nem mennek oda a férfiak is kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a nők szokták csinálni"?

Figyelt kérdés
Fordítva látni ilyet rendesen, de a férfiaktól miért nem? Vagy miért csak elvétve?
dec. 2. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanennek a provokációnak a folytatása:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Felesleges a szájtépés, ő is a "kérdező mindent jobban tud, csak hergelni akar" típus.

dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én csak szeretném ezt megérteni, amit kérdeztem.
dec. 2. 18:45
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz eset vagy naponta !
dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Naponta? 2023.12.02. van, a másik kérdés pedig 2023.11.24.ikén lett kiírva. Szép bepróbálkozás.


Nem lenne egyszerűbb a nem létező hergelésemet azzal rövidre zárni, hogy mondjuk a témáról beszélünk és megkapom a választ is? Ha tényleg hergelek ahogy bepróbálkozod, akkor lehet hogy egy releváns válasszal rövidre lennék zárva, és nem tudnék mit reagálni, nem?

dec. 2. 18:54
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
"Jön hamarosan a következő kérdés. ;)" - írod a linkelt kérdésben. Ez szándékos provokáció.
dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Csinálják, csak ugye azt látja meg az ember, amit meg akar látni. Személyes tapasztalat: akárhányszor írok valami kicsit is negatívan általánosító dolgot a férfiakról (úgy, hogy ezerszer odairom hogy csak NÉHÁNY férfi csinálja ezt NÉHA és NEM MINDEGYIK, hiszen vannak NORMÁLISAK is) akkor garantáltan előkúsznak a barlangjaikból azok, akik szerint a nőkre pontosan ugyanannyira jellemző a negatív általánosítás, sőt, még jobban is. Ami néha komikus, pl írhatom hogy nagy általánosságban a férfiak követnek el több erőszakos bűntettet és erre jön az hogy dddde a nők is pont ugyanolyan erőszakosak ám!!! Nem szabad nemek szerint nézni hogy ki erőszakos, hiszen nem ezen múlik!!

Aztán meg az elkövetők bő 90%a férfi😅

De ez van párkapcsolati dolgoknál is, vagy sima szociológiánál, emberi tulajdonságoknál is.


De ez a válasz is 22es csapdája, hiszen az agyad már alapból rá van kattanva a gondolatra hogy csak a nők "bezzeg a férfiak"oznak, míg a férfiak soha de soha nem "bezzeg a nők"öznek szóval azzal hogy én itt "bezzeg a férfiak"ozok, csak megerősítem benned ezt a téveszmét. Annak ellenére hogy konkrétan a saját tapasztalataimat írom le😅

Na mindegy. A nők már csak ilyen képmutatók, mit lehet tenni.

dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hogy mennyire nem hergelésnek szántam, ezért csak a 6-osra reagálok.


Én személy szerint ritkábban látok ilyet, hogy a férfiak bevédenék magukat ilyen esetben, sőt nem is láttam. A férfi erőszak témához hogy "bezzeg a nők is ilyenek" sem láttam.


Nem azt mondom hogy ilyen nem létezik, csak hogy nem láttam.


Az ellentértjét sokat.


A kérdés: Miért jellemző ez a férfiakra kevésbé? Mi az az összetartás hiány, ami nincs meg a férfiakban egymás iránt, ami a nőkben igen? Ennél konkrétabb nem tudok lenni.

dec. 2. 19:13
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
a bevédés nálad egyenlő a "bezzeg a nők..." mantrával?
dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem nálam, hisz én nem írtam ki soha sehol ilyet.


Ne járassátok le a nőket azzal (ahogy a másik kérdésben is) hogy bepróbálkoztok, nem adtok sértett és cinikus választ, vagy tele sértőditek a kommentet, mert az károsabb, mint a kérdéseim. Több értelme van egy semleges hangvételű releváns válasznak.

dec. 2. 19:43
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
A mentális herélés miatt.
dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!