Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretnek benne a férfiak?

Mit szeretnek benne a férfiak?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmre kicsikèt fèltèkeny vagyok,mert nagyon sok fiú oda van èrte. Alapjáraton egy szèp arcú lány,csinosnak mondható,de nagyon kicsik a mellei bár a feneke formás az is kicsi.Szèp arca van,ilyen kislányos de mègis nőies,harmonikus.Csinosan,elegánsan öltözködik. Teljesen máshogy viselkedik a fiúk előtt mint a barátok előtt.Van egy kisugárzása igazából szerintem mert ahogy èszrevettem mindig adja a naiv kislányt de emellett mindig elcsábítja az adott fiút a nèzèsèvel meg a járásával,gesztikulálásaival.Emellett intelligens is ès vicces.Viszont nem egy bomba nő inkább egy szomszèdlány típus.De akkor sem èrtem hogy tetszhet ennyi meg egy fiúnak.

2023. dec. 3. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
az ingyenszex lehetősége komoly motiváció
2023. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ezt:


"Alapjáraton egy szép arcú lány, csinosnak mondható, de nagyon kicsik a mellei bár a feneke formás az is kicsi. Szép arca van, ilyen kislányos de mégis nőies, harmonikus. Csinosan, elegánsan öltözködik. Teljesen máshogy viselkedik a fiúk előtt mint a barátok előtt. Van egy kisugárzása igazából szerintem mert ahogy észrevettem mindig adja a naiv kislányt de emellett mindig elcsábítja az adott fiút a nézésével meg a járásával, gesztikulálásaival. Emellett intelligens is es vicces."



Egy nő nem akkor lesz szép a hiedelmekkel ellentétben, ha megvan a nagy mell és a pláza cicás kinézet.

2023. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Mert mondjuk neki eszébe nem jutna rólad kérdést kiírni. Innen indul. Neked nincs önbizalmad.
2023. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel sosem fogod megérteni, ha egy nő ÚGY néz rád.

Na ez tetszik meg a fiúnak.

2023. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Más lehet a kisugárzása, mint a tiéd. Én legalábbis magammal és egy barátnőmmel kapcsolatban erre lyukadtam ki. Nem gondolom magam szebbnek nála, szerintem ő sem szebb nálam. Az egyetemi évek alatt konkrétan mindenki neki udvarolt, mindenki bókolt neki, boltban megállították, hogy mennyire vonzó, én meg kb úgy éreztem magam mellette, mint egy oldalkocsi, senki le se tojt.


Azóta viszont fordult a kocka, nekem nagyon sokat alakult a személyiségem az egyetem óta, neki nem nagyon volt változás, de ami egy 19-21 évesben vonzó, az egy 30+ nőnél már nem feltétlenül. Évek óta Tinderezik, de randiig is nehezen jut el, már az ismerkedő beszélgetések alatt ghostingolják.


Nekem férjem lett, családom, de ha nem konkrétan a férjemmel megyek valahova, akkor is van, hogy leszólítanak, ha velem van a lányunk. Amíg nem állítottam be, hogy ne írhasson akárki, Facebookon heti szinten írtak nekem ismerkedés céljából.

2023. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Te most irigykedsz?
2023. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Én kíváncsi lennék rád is kérdező!
2023. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Leírtad a tökéletesen vonzó nőt.
2023. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Te női szemmel nézed a dolgokat ezért nem érted. Amúgy miért vagy rá féltékeny? Sok a pasi körülötte lehet,hogy neked is akad valaki akinek te jössz be. Amugy meg leirtad az ideális nőt aki a legtöbb pasinak bejön!
2023. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt is észrevettem már hogy a fiúk nem nagyon mernek vele beszèlgetni,kezdemènyezni,mindig üres mellette a hely a buszon pedig már alig akad hely xd.Lenne egy aurája?Mindig mindenkinek mèlyen a szemèbe nèz,pedig amigy egy önbizalomhiányos lány,aki magába van fordulva.Lelkileg egy 60 éveshez tudnám hasonlítani.Mintha ki-be tudná kapcsolni a kisugárzását.Hogy tudom èn is ezt elèrni?
2023. dec. 3. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!