Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak milyen viselkedèst...

A férfiak milyen viselkedèst szeretnek egy nőn? Milyen stílussal lehet őket le venni a lábukról?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl ha kicsit csöndesebb vagy halk szavúbb vagy ha alázatos, vagy kacèrkodós. Ilyen stílusokra gondolok. Mert azért sok fajta modorú nő van és van olyan stílus ami kiábrándító!

#modor #Egyènisèg
2023. aug. 13. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Éteri,ártatlan.
2023. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 bővebben
2023. aug. 13. 23:33
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a kacérkodósak jönnek be
2023. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Én olyan nő vagyok, aki életvidám, könnyen beszélget mindenről, mosolygós, minden érdekli. Azt veszem észre, hogy általában csak baráti kapcsolatot sikerül kialakítani a férfiakkal. Amikor pedig megyünk valamilyen eseményre vagy szórakozóhelyre és megismerkedek egy férfival, akkor jót beszélgetünk, aztán nem sokkal rá már az ágyába vinne, én meg nem hagyom és itt vége is a történetnek.


Nagyon szégyellem, hogy eddig nem értem el, hogy a férfiak meg akarjanak ismerni, magam miatt akarjanak velem lenni. Én vagyok az a nő akinél örülnek a pasik, hogy könnyű eset vagyok, mert gond nélkül megnyílok, barátian közelítek feléjük, úgyhogy könnyen be is cserkészhetnek egy egyéjszakás kalandra.

Már azt veszem észre magamon, hogy amikor valamilyen eseményre megyek, ahol egy csapatban vagyunk és egy féfi nagyon CSAK velem akar beszélgetni, akkor távolságtartóvá válok.

2023. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen minden férfi ugyanolyan, egy 'recept' mindhez jó...🤦‍♀️
2023. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Pl. egy bevalállalós, feltűnő nőért sok férfi odavan, de sokakat kiráz tőle a hideg.
2023. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

#4: Annyi a titok, hogy ne a legjobb pasikra menj. Persze, hogy csak szexet akarnak tőled, ha 100 másik csajtól is ugyanezt a csomagot megkaphatják, amit nyújtasz. Ha egyből tovább lépnek, akkor azt akarnak.

Ha kicsit lejjebb rakod a lécet és egy hozzád hasonló átlagos, vidám srácot keresel, mindjárt jobban megakar majd ismerni.

2023. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 eznemlényeges ***** válasza:
71%
Én azt szeretem, hogy ha egy nő csöndesebb, magának valóbb, visszafogottabb. De azért ha ki kell állnia magáért, akkor ki tud.
2023. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez teljesen 22-es csapdája csendes emberként. Ha nem életvidám és könnyen beszélgetős, akkor eleve halálra van ítélve, mivel én sem vagyok az. Viszont ha pedig könnyen beszélgetős, akkor bennem van az, hogy bárki más jobb beszélgetőpartner hosszútávon, ezért csak időzített bomba, hogy mikor un rám.
2023. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Mi, férfiak is ahányan vagyunk, annyifélék vagyunk.

Én pl. a kedves, mosolygós nőket kedvelem, akikkel jókat lehet beszélgetni.

Van akinek a domina típusú csajok jönnek be, másoknak meg az ártatlankák.

2023. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!