Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miként, mitől változhat meg...

Miként, mitől változhat meg valaki negyven felett szinte 180 fokot, kedves, barátságos, udvarias természete, mogorva, tolakodó, obszcén lesz, igényes megjelenése igénytelen?

Figyelt kérdés

Esetemben főként nejemről lenne szó, de másnál is tapasztaltam, férfinél, nőnél egyaránt. Nejemnek nem változott munkája, nem romlott meg az egészsége, nem romlott anyagi léte/létünk.

Régen lelkesen, határozottan gondolkodott, autót is vezetett, ráadásul elég jól, most jó ideje attól is ódzkodik. Inkább gyalog cipekedik, mint beüljön a volán mögé. (nem karambolózott vagy ilyesmi)

Olyan, mintha kicserélték volna! Már megjelenni is kellemetlen vele, pedig régen élvezetes volt a társasága.



dec. 3. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Kiégett és nem vagy mellette érzelmileg.

Nem, nem vagy, különben ilyen kérdés meg sem jelenhetne neten.

Nem tudtok beszélgetni, kommunikálni. Ezért.

Párterápiában menthető a dolog. Neten nem.

dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Klimax?
dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezz ra nala.
dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Frusztralt lett, posvanynak latja az eletet, elvesztette a motivaciot.
dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyi sikertelenségek, válás, haláleset, egyedüllét, munkanélküliség, életközepi válság kezdete...
dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok,én is láttam máson,és sajnos magamon is észreveszem,hogy kezdek bekattanni...sokat bántottak,úgy érzem nehéz az emberekkel,nem empatikusak,logikátlanul cselekszenek,gáncsoskodnak,akire felnéztem arról is kiderült,hogy képmutató.Már azt sem tudom,kitől mire számíthatok,legalább alapszinten,hogy ne döfjön belém kést,csak mert olyan kedve van.

Lehet többféle oka is,szerintem finoman kérdezz rá nála,mert erre csak tőle tudhatod meg a pontos választ.

dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!