Kezdőoldal » Utazás » Európa » A máltai lakosság nem nagyon...

A máltai lakosság nem nagyon ad a külsejére, megjelenésére?

Figyelt kérdés

Párszor már voltam Máltán, akkor is amikor kevesebb turista volt illetve nem csak tengerparton.


Jól látom, ti is úgy látjátok, hogy a máltaiak nem nagyon adnak magukra? Nem nagyon van köztük jóképű, testalkatú férfi, szép, csinos nő?


Nem divat a testedzés, kondi náluk, stb...?



2022. ápr. 27. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:
És ezzel nagyon eltér pl. az olasz, spanyol emberektől. Amennyire én észrevettem.
2022. ápr. 27. 14:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Speciel nekem az egyik legjokepubb ismerősöm máltai 🤷‍♀️
2022. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az egyik legcsinosabb hölgyismerősöm. 😁
2022. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Neztel-e mar korul Madzsarisztanban?
2022. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Olaszországban sem sok szép nőt látni..
2022. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Magyarországon élek, magyar vagyok, hogy ne látnám?


Viszont sok dél-európai, földközi-tegerparti országban jártam már, többször is és én úgy láttam Málta kilóg a sorból.


Nem is elsősorban arcra gondolok. Hanem testalkat, elhízás.


Sportos, edzett testalkatú férfit, sportos vagy vékony nőt alig lehetett látni.

Gondolom beszólni akartál egyet, de hogy jön ide "Magyarisztán" azt még így sem értem.



2-es, 3-as: Nyilván lehetnek kivételek, meg ők gondolom nem is Máltán élnek, ha ti sem.

Meg nyilván lehet az is, hogy a neten ahogy szokás, rögtön van egy ellenpélda, ami éppen cáfol. Remélem nem ez történt.

2022. ápr. 29. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Írtam hogy ismerősom, szerinted akkor nem Máltán él? 😂 És tesz fel csomó fotót a haverokrol, csupa vékony lány, ő meg szintén minden csak nem kövér.
2022. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Máltaiak sem csak Máltán élnek, mint ahogy magyarok, olaszok, stb... sem.
2022. ápr. 29. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Máltán adnak a megjelenésükre. Az olaszokat sem kéne fikázni mert sokkal inkább adnak megjelenesukre. Attol mert sozorsebbek a pasasok olaszoknál adnak a külsőre akár delen akár északon vagy. Na a görögök apolatlanabbak szerintem.
2022. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!