Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen főnökötök van ? Kedveli...

Milyen főnökötök van ? Kedvelitek ? Milyen munkakörben dolgoztok ?

Figyelt kérdés

dec. 3. 17:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
76%

Nem tudja ellátni a feladatát, a cég megy le a lejtőn.

De hát ez is arcra megy.

dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a közvetlen főnökre gondolsz. Egy elég régi ismerősöm, csak pár hónapja lett a főnököm. Jól kijövök vele, nem hiszem, h lesz gond hosszútávon, mert sok éve ismerem már.

Az előtte lévő sem volt vészes, csak mindig kitalált full felesleges újításokat, amiktől csak bonyolultabb lett minden folyamat xD

Amúgy én mindig kijöttem eddig a főnökeimmel. Ha nem így lett volna, akkor váltottam volna. Nem dolgoznék olyan ember keze alatt, aki kiállhatatlan.

dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kitana. ***** válasza:
100%
Nincs sok kapcsolatom vele, elvan a saját feladataival, meg én is az enyémmel, amúgy normális, de maximum akkor beszélünk, ha valami kérdésem van.
dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kés.

Köszi a válaszokat. Írjatok még.

dec. 3. 17:43
 5/16 A kérdező kommentje:
* zöld kéZ
dec. 3. 17:43
 6/16 anonim válasza:
73%
Nem szeretem, mert álszent, kétszínű. A hátam mögött ócsáról. Szerencsére nem találkozunk csak ritkán.
dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon jó főnököm van közmunkás vagyok.
dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
1, Nagyon engedékeny, amit rengetegen használnak ki; 2, A főnököt igen, de az eredményt, amit a stílusa okoz, azt nem; 3, Szociális terület.
dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kb 120 főt foglalkoztató német multinál vagyok osztályvezető.

Felettem 2 ember van az áruház vezető helyettes és az áruházvezető.


Az áruház vezető helyettes egy se**nyaló,egy bólogató jancsi,akinek az áruházvezető az isten,a dolgozókat pedig,nem veszi emberszámba.


Az áruházvezető pedig rendesen bujkál a dolgozok elől, fent ül egész nap az irodájában,2-3 ember mehet fel hozzá velük tartja a kapcsolatot.


Az áruházvezető helyettes, a se**nyaló pedig közvetítő a parancsokat.


Nemrég volt egy kollégám,egy beosztottam,fel akart mondani,az áruházvezető több mint 5 órán keresztül váratta az irodája elött azt a szegény srácot.


Mielőtt elvette volna tőle a felmondását.

De akkor se engedte be az irodájába,csak kilépett az irodából,elvette tőle a papírt, és utána visszament.


És erre várt a gyerek több mint 5 órát.


Néha az az érzésem,hogy az áruház vezetőnek, valamiféle mentális betegsége lehet talán.

dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elviselhetetlen a főnököm. Ráadásul mindig kommunikálni kell vele. Nem hiszem el hogy sokat kérek, csak szeretnék már egy normális munkahelyet találni,ahol nem aggresszívan szól az ember a másikhoz. Én tovább fogom keresni, még ma elküldök legalább 10 jelentkezést.
dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!