Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek szimpatikus az...

Hogy legyek szimpatikus az embereknek?

Figyelt kérdés

Sajnos általában nem vagyok az. Ha igen akkor viszont nagyon. Érteni kell a humoromat meg a stílusomat. Nem vagyok bunkó nem sértegetek senkit. Nagyon kiül az arcomra minden érzelem lehet ez a baj. Illetve én amúgy kommunikatív vagyok, csak idegenekkel nem egyből, és ha elkezdek velük beszélgetni, furcsállják. Önbizalmam nincs sok.


28/N


dec. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek szimpatikus soha nem leszel, de ha van egy normális barátságos és kedves természeted akkor sokaknak az lehetsz elsőre, de ha nem vagy ilyen akkor ne akard magadra erőltetni.
dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor előbb önbizalmat építs.

Ha magadnak szimpatikus vagy, másnak is az leszel. De nem mindenkinek. És ne is akarj.

dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cameroon ***** válasza:
100%
Nekem sincs önbizalmam. Szerintem add magad és majd úgyis elfogad aki elfogad.nem kell mindig megfelelni nem is tudsz mindenkinek.nem veled van a baj.
dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Önbizalomnövelésre jó a sport, abból is a küzdősport/önvédelem.

Ne másnak, hanem magadnak felelj meg!

dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!