Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek szimpatikusabb...

Hogyan legyek szimpatikusabb az embereknek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Legyél csokoládé.
2022. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Közvetett kapcsolatok esetén: Köszönés, mosoly, ne nézz csúnyán!

Közvetlen kapcsolatok esetén: Ugyanaz mint amit előbb írtam, és legyél segítőkész, érdeklődő (de nem kíváncsi), tudj választékosan beszélni, együttérzés kommunikáció közben.

Mindkét esetben a kedvesség a lényeg... :,D

2022. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Most jönni fognak azok a válaszok, hogy legyél kedves, mosolygós, barátságos stb., de ez nem ilyen egyszerű. Ha alapból nem vagy ilyen, akkor csak megjátszani fogod tudni, az pedig taszító.

Én két dolgot ajánlok, nekem bejöttek:

1. Minden felvett manírt hagyj el. Néha ezeket nehéz, mert már olyan régen szokásoddá váltak, hogy észre sem veszed, de muszáj. Pl. ne viccelődj, ha nem vagy vicces, ne flegmáskodj, ha nem vagy flegma, ne erőltesd a mosolygást, ha nem vagy mosolygós kedvedben.

2. Vizsgáld meg magad kívülről, hogy mi lehet, amit nem bírnak benned az emberek. Képzeld el, hogy egy másik ember úgy viselkedik, úgy reagál, mint te. Tetszene neked vagy idegesítene? Ezeket őszintén le kell játszani, akkor is, ha néha kellemetlen. Ha mást képzesz a saját helyedbe, könnyebben kiszúrhatod a saját hibáidat, például ha magadat eddig barátságosnak tartottad, de kívülről nézve látszik, hogy inkább nyomulós vagy stb.

Nekem ezek bejöttek, persze nem egy nap kellett, hozzá, hanem évek, de megérte.

2022. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen nemü vagy? Mi a baj veled?
2022. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!