Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyek szimpatikus az...

Hogy legyek szimpatikus az embereknek, ha ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Az iskolában a hátsó padban tengődtem egyedül, minden nap azt hallgatva, hogy ronda vagyok. Volt olyan osztálytársam akivel két szót nem beszéltem mégis azt mondta, hogy nagyon nem vagyok neki szimpatikus, a legtöbben köszönésre se méltattak. Bejárós voltam, a vonaton is folyton azt hallottam, hogy de ronda ez a lány, nekem nem szimpatikus. Most beiratkoztam tanfolyamra, volt ott egy idősebb nő aki kérdezgetett mindenkit, hogy honnan jött, hogy hívják, van-e tesója stb. Amikor én jöttem volna kedvesen mosolyogtam rá, erre elfordult, tőlem nem is kérdezett semmit. Meg az zavar, hogy tényleg van olyan akivel két szót nem is beszéltem soha mégis azt mondja, hogy nem vagyok neki szimpatikus. Mit tehetnék, hogy egy kicsit szeressenek? Sajnos plasztikára nincs pénzem.

2015. jan. 20. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hm.

Tudom, az ember nem szívesen teszi, de privátban nem küldenél magadról egy képet, mert akkor hátha tudok tanácsot adni abban, hogy min tudsz változtatni -látatlanban így nehéz. :)

L

2015. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én se vagyok férfiban egy jóképű, de miután végeztem az iskolával és már dolgoztam mindenhol megszerettek az emberek. A belső nagyon fontos az iskolát meg el kell viselned, bár nekem ott csak 1-2 bunkó mondta ezt. Ma már lehet sokkal több fiatal mondja ki nyíltan. Később jobb lesz ha normálisan állsz az emberekhez, mondjuk fotót én sem láttam rólad.
2015. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Esélytelen, hogy ilyen külsővel valaha is felvegyenek dolgozni. Undorító arcom van.
2015. jan. 20. 16:52
 4/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nem hiszem el, hogy valaki lehet olyan csúnya, hogy nem szólnak hozzá.

Tényleg nem akarom erőltetni, de ha nem küldesz képet, nem nagyon tudok mit tanácsolni, hogy min kéne esetleg változtatni.

2015. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akármilyen hajat/sminket csináltatok csak rondább leszek.
2015. jan. 20. 17:19
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Légy szíves küldj egy képet, hátha tudok segíteni. Az is lehet, hogy nem igazán csúnya vagy, hanem igénytelen a stílusod (az is nagyon sokat számít. Azért a fogaid mondjuk legyenek fehérek, ápoltak, a ruha meg ne lerohadjon rólad.)
2015. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Naaafigyeljide.


Add 1.: a kisugárzás ezerszer többet jelent, mint a kinézet. Szóval, keress stílust, ruhákat, amikben jól érzed magad és kifejezheted az egyéniségedet. Legyen önbizalmad, ne érdekeljen, hogy mit gondolnak mások.:)


Add 2.: Segítséget kértél. Szóval, ha tényleg szeretnél tenni magadért és változtatni az életeden, akkor ne félj, hanem küldj magadról képet privátban, mert segíteni szeretnénk.

2015. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen ha önbizalom hiányod van az még rosszabb lesz...
2015. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Hidd el, ha nem foglalkozol velük, hanem úgy öltözködsz, s úgy éled a napjaid, ahogy szeretnéd s nem hagyod hogy beléd kössenek, azzal önmagadnak teszel sokkal jobbat! Viszont ha foglalkozol velük, akkor folytatni fogják... küldj egy képet privátban! :)
2015. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta változott a helyzet?
2018. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!