Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van tetoválásod?

Van tetoválásod?

Figyelt kérdés

dec. 3. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Van és elég is ennyi
Van és szeretnék még
Van, de megbántam
Nincs, de szeretnék
Nincs és nem is szeretnék
egyéb (leírom)
60 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs, de nem szép a bőröm, szóval nekem nem is állna jól.
dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Anno a sitteseknek volt ez a fő ismérve aztán beindult minden korosztálynak, emlekszem amikor jellegtelen macák a derekukra varratak mintákat . Múltkor bementem állatklinikaba a recepciós ügyeletes doki váltotta a másikat , a kővér nő arca teli szegekkel kezen minták a fiatal csaj színes yakuzatetkókkal végig nyakig . Inkább egy alter klubbra vagy bordélyra hasonlitott nem komoly hely benyomasat adta .
dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nincs, de szép a bőröm és nem akarom a tetkót rá.
dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Nincs és nem is szeretnék egyelőre. Gyerekeim nevét fogom majd magamra varratni a szívem fölé ha lesznek majd, mint apám tette. De látható tetkót semmi képpen nem akarok, és kizáró ok is nekem az ismerkedésben a tetoválás/piercing
dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Van és szeretnék is még, van még hely rajtam bőven.
dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de szeretnék.
dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A vállamon van egy apró csillag; a testvéreimmel közös ötlet alapján mind hármunknak van egy-egy csillag a vállán, amolyan állandó emlékeztető a testvériségünkre, főleg mert sokszor elég távol vagyunk egymástól.
dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs és eszem ágában sincs csináltatni, mert elvből ellenzem. Egyetlen esetben tennék kivételt: ha pl. műtéti heget (vagy egyéb sérülést) kellene vele elfedni (de még akkor is nagyon meggondolnám, hogy mit és kivel).
dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen, talán majd egyszer csináltattok.
dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a szavazatokat / válaszokat... vagyis ez alapján kb. minden 4. embernek lenne tetkója...

elképesztő, mekkora divathóbort lett...

dec. 4. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!