Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tetoválásos emberek miért...

A tetoválásos emberek miért magabiztosabbak?

Figyelt kérdés

Nem láttam még nem magabiztos tetkós férfit vagy nőt.


Olyan, mintha a tetoválás tenné őket magabiztossá. Szerintem egy tetoválás megváltoztatja az ember jellemét, és az ember keményebbnek érzi magát tőle, de fogalmam sincs miért.



#magabiztosság #tetoválás #elsőkérdésem
2020. okt. 28. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném, hogy megválroztatja a jellemükwt. Ahhoz, hogy egy maradandó akármit magadra varrass, kell egy fajta határozottság, ezért ezek az emberek szerintem alapból határozottabbak az átlagtól, függetlenül attól, hogy amúgy megfontoltan döntenek-e.
2020. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Nekem 3 tetoválásom van, és messze nem vagyok magabiztos. Sosem voltam az. A jellemem sem változott.
2020. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak beképzeltek.
2020. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, beképzeltek is!
2020. okt. 28. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2:

Ok, de mikor a tetoválás mellett döntöttél, oda nem kellett határozottság?

2020. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam önbizalomhiányosabb embert nem ismerek, pedig 9 tetkóm van. :D Ismét egy újabb sztereotípia a sok közül, ami nem igaz.
2020. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
A tetovált emberek vakmerőek és ezért magabiztosnak tűnnek, de valójában fogalmuk sincs róla, hogy mit csinálnak.
2020. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy szolid, kis tetkóm van.


Nem vagyok magabiztos, bár tény, hogy a minta kiválasztásához kellett egyfajta határozottság. Ezért 23 évesen lett meg, és azóta sem varrattam újabbat. Ezt a tetkót nagyon szeretem, de mást nem tudok kitalálni, amit még szívesen viselnék ezen kívül.

2020. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezeket a jellemeket amit írtok a tetovált emberekre.

4 tetkóm van. Az első tetoválásomat 40 évesen csináltattam nő létemre. Nem vagyok sem beképzelt, sem magabiztos, és pontosan tudom mit csinálok, vagy miért csinálom. Határozottság sem kell ahhoz, hogy valaki elmenjen tetoválásra. Már a 80-as években tetszett a tetoválás amit régi külföldi magazinokban láttam. Itthon tetkója anno nagyon kevés embernek volt, azok is főleg férfiak. Aki meg tele volt tetovlálással azt elkönyvelték bűnözőnek, hiszen a börtöntetkók voltak ismertek. Az első tetoválásomhoz inkább bátorság kellett, mert a fájdalomküszöböm a béka feneke alatt van, és nem bírom a tűt sem. Csak a gyávasságomat győztem le, hogy elmentem tetováltatni. A tetoválásaimat sem olyan idétlen szöveggel csináltattam, hogy

- az életem egy szakasza

- valakire emlékeztet

- tragédia miatt etc...

Nekem csak azért van mert tetszett. Nincs jelentősége, csak szép, és tetszik. Mint egy szép ékszer.

48/N

2020. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
A tetoválás a prolisággal és az igénytelenséggel társul leginkább. Aki kifestőkönyvnek vagy a Harry Potterből szalasztott mozgó festménynek képzeli magát, aki sittesekkel teszi egy szintre önnön magát abban mégis milyen gátakat tudsz elképzelni?
2020. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!