Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt Redditen?

Miért csinálják ezt Redditen?

Figyelt kérdés
A Reddit átka, hogy minden kérdésedet és válaszodat a profilodra kattintva bárki láthatja. Volt, hogy egy celebről írtam egy negatív véleményt, és az egyik rajongója ezen úgy megsértődött, hogy megnézte a profilomat és a korábbi kérdéseimet és válaszaimat felhasználva vágott erre vissza. Én azért ezt túlzásnak érzem, meg ez rengeteg energiabefektetés, miért nem pörget tovább és kész? Egyáltalán miért baj az, ha valaki nem szereti a kedvenc celebét?
dec. 6. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Elvakultan bosszúpontoznak, gondolom. Nem tartom jónak, hogy a korábbi válaszokat és kérdéseket is kilistázza a Reddit, automatikus öncenzúrát okoz, tehát senki nem lesz őszinte.
dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A reddit a covid vége óta használhatatlan, én ezért szoktam vissza a gyakorira, pedig itt is vannak hajmeresztő dolgok.

A hozzászólások negyede-ötöde bot, az emberek pedig akik oda írogatnak...


Nem akarok nagyon nagy ívekben beszélni, de a nyugati társadalmakban rohadt nagy szociológiai problémák vannak, a fiatalok tizede depressziós, mindenki szorong, nincs minden rendben, és ez visszaköszön abban, ahogy egymással bánunk.

dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért utálom, a kutaszok előszedik az aktuális témához tök irreleváns 1 éves kommenteket és azon kötekednek. Elkezdtem pár havonta új accot csinálni, de ez így elég kényelmetlen.
dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha kitörlöm a kérdést vagy a kommentet, csak magamnál törlöm, vagy már senki nem látja?
dec. 6. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha kitörlöd a kommentet, akkor végleg eltűnik, nem látják már.
dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ott mindig törlöm a válaszaimat.
dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!