Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet a télben szeretni?

Mit lehet a télben szeretni?

Figyelt kérdés
Szombaton is ezen gondolkodtam a szakadó esőben, vasárnap ki se mozdultam, ma reggel az autó csúszkálása közben (téli gumival) is ezen gondolkodtam és nem értettem. A járdákon meg mindenütt latyak, kikerülni lehetetlen. Meg sötét is van.

2023. dec. 6. 21:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
Csend van ès nyugalom. Nem gurulnak visítozva azzal a rohadt hangos sárga műanyag motorral a kisgyerekek a házam előtt egèsz nap. A szomszèd autista gyereke se hintázik (minden más èvszakban reggeltől estig kint van, hintázik, közbe magában beszèl, állati hangokat ad ki).
2023. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Mit lehet a nyárban szeretni? Az embert a hőguta kerülgeti, a növények kiégnek, állandóan csak arról van szó a hírekben, hogy hány ember lett rosszul, vagy hogy mennyi termény veszett kárba a szárazság miatt. Még az állatok is nehezen viselik. Tényleg, mit lehet szeretni a nyárban?
2023. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
A latyakon kívül mindent szeretek. Ha tehetném a meleget mindig kerülném, ha lekerül a télikabát már rossz nekem
2023. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
12: a medencét a kertben, a nyaralást, az esti kertben ücsörgéseket, a kiülős helyeket, hogy nem fázom, a strandot, hogy nincs rajtam 40 réteg ruha, hogy a kertem tele van virágokkal, növényekkel, hogy leruccanunk csak egy napra a Balatonra vagy a Dunához... Télen meg ha nincs hó, akkor csak nedves, taknyos trutyi van, kopár minden, állandóan sötét és nem lehet csinálni semmit, csak szarakodni a fűtéssel és/vagy perkálni a gázszámlát.
2023. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Végre jól vagyok, nincs melegem.

Futás, illetve idén bicajjal közlekedés közben a szinte teljes embermentesség is tetszik.

De a leginkább az, hogy végre nincs meleg.

2023. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

14


De legalább nem nő a villanyszámla és lehet amúgy nagyokat sétálni, túrázni, futni, fotózni, otthon hangulatot csinálni.

2023. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

16: nem, ilyenkor a fűtésszámla nő :D Nekem ilyenkor a séta, túra nem játszik, nem bírom a hideget, max ilyen karácsonyi vásárban lődörgés szintjén.

Most egyébként nem gáz, nálunk rohadt nagy hó esett az éjjel, tömegközlekedés meg a vezetékes net már elesett ugyan, de szép a táj, bent már felraktam a karácsonyi dekorációt, ég a tűz a kandallóban és elpötyörészek itt mellette home office-ban, nézve az ablakon keresztül, hogy szép fehér minden. Ezt a fajta téli hangulatot szeretem. De pl. a postai kézbesítőt rohadtul nem irigylem, meg senkit, aki kénytelen egész nap kint fagyoskodni.

2023. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

17



Én meg azt nem irigylem, aki nyáron van kitéve a melegnek, naponta háromszor lennék rosszul, abból kétszer egész komolyan.

2023. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
74%
A hangulatot, ünnepek közeledését, a télnek is meg vannak a maga szépségei.
2023. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ideje lenne elfogadnod, hogy az emberek különbözőek és mindenki mást szeret. Hidd el, könnyebb lenne az életed.
2023. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!