Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet a télben szeretni?

Mit lehet a télben szeretni?

Figyelt kérdés
Szombaton is ezen gondolkodtam a szakadó esőben, vasárnap ki se mozdultam, ma reggel az autó csúszkálása közben (téli gumival) is ezen gondolkodtam és nem értettem. A járdákon meg mindenütt latyak, kikerülni lehetetlen. Meg sötét is van.

2023. dec. 6. 21:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Jó olvasni minden hasznos választ, véleményt, gondolatot, nyárimadók és télimádók válaszát egyaránt. De hogy a 20-as (18:57) és hozzá hasonló felesleges válaszoknak (pl. a dulifuli válaszoló) mi értelme van...??? Biztosan magából indul ki az ilyen. ;)
2023. dec. 7. 19:53
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

A télben az ünnepek hangulatát szeretem, a havas tájat (ami mostanság, ez elmúlt napoktól eltekintve, eléggé elmaradozik), a karácsonyi fényeket, ételeket és italokat, a téli ruhatáram, meg azt is, hogy nincs meleg. Alacsony vérnyomásosként a 32°C feletti időben minden bajom van, és nagyon oda kell figyelnem, hogy ne legyek rosszul.

Az utóbbi években szét is széledt a család, egész évben alig látjuk egymást (bár van olyan családtag, akivel szemben ez előny), és őket is jó végre újra látni, velük egy kis időt eltölteni. Karácsonykor meg erre van lehetőségünk, időnk.

Illetve, amit még régen imádtam: pár évvel ezelőttig több, mint hobbi szinten lovagoltam, hetente minimum egyszer terepre is mentünk, amiből a téli és őszi "kiadás" volt mindig a kedvencem.

2023. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit off, de már sokadjára jön velem szembe, hogy mindenki alacsony vérnyomással rosszul van a melegben.

Szerintem még nem volt olyan meleg, hogy rosszul legyek tőle, a szaunában elvagyok szinte bármeddig, pedig ott nem 35 fok van, és én pont, hogy annak tudtam be, hogy 24 fok alatt _mindig_ fázok, hogy elképesztően alacsony a vérnyomásom, és emiatt biztos szar a keringésem.

2023. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!