Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál úgy érezni, hogy itt...

Szoktál úgy érezni, hogy itt a Gyakorin sokszor tudsz helyes tanácsot adni, de a saját életedet mégsem tudod aszerint élni?

Figyelt kérdés
Vagyis csúnyábban fogalmazva: az észosztás / az elmélet az megy, de betartani már kevésbé...

dec. 7. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kevés dolog megy, mégis itt okoskodom. Szóval igen.
dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a gyakorlatban is megy az, amiről beszélni szoktam. Alapból nem hallgatnék olyan ember tanácsára, aki sikertelen abban a témában, amiről szó van éppen.
dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, mert itt külső szemlélő vagyok, így könnyű objektíven tanácsot adni.


A saját dolgaiban mindig ott vannak az érzelmek.

dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as, oké, de egy anonim oldalon mégis honnan tudnád, hogy ki az, aki ismeretlenként hiteles tanácsot ad? :)

Merthogy a kérdés ide, a Gyakorira vonatkozott, nem a “való életre”...

dec. 7. 13:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Más jellegű problémákkal küzdök, mint amikkel kapcsolatban tanácsokat adok az itteni kérdezőknek, így könnyebben vizsgálom objektíven a helyzetet, mint a sajátomat.
dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Itt sem tudok helyes tanácsot adni.


Ha valódi is a kérdés és a probléma leírás, akkor azt az illető a saját torzításán keresztül írja le, én a saját torzításomon keresztül értelmezem és a saját séma és hiedelem rendszereimen keresztül adok egy választ.

A kérdezö, meg szintén a maga módja szerint értelmezi a választ, ha igyekszik is megvalósítani, azt a saját külső és belső lehetőségei szerint fogja.

dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Van, hoogy igen, de nem mindig.
dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze. Az, hogy én nem vagyok valamire képes, nem jelent semmit. Neki lehet, hogy menni fog, csak nem jutott eszébe az a megoldás vagy gondolatmenet, amit megosztok vele.
dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Kívülről jóval könnyebb helyes döntést hozni mint mikor egy adott szituációban vagy ezért könnyebb tanácsot adni.


Vannak területek amikbe jó vagyok a valóságban is, mint karrier vagy emberek kezelése, de vannak olyanok, mint szerelem amibe a saját szabályaimat simán áthágom és gondot okoz

dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!