Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most, hogy havazik és nincs...

Most, hogy havazik és nincs mindenhol letakarítva az út, hol közlekedtek inkább? A letaposott hóban, ahol már mások is jártak vagy a szűz hóban? Miért?

Figyelt kérdés
dec. 7. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés gyalogosokra vonatkozik, ha nem egyértelmű :)
dec. 7. 14:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bakancsom van ami a bokámig ér, így nem érint.. megyek ahol épp szimpatikus. 😀 de szeretek a nagy érintetlen hóba menni.
dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Letaposott hóban ma vagy 5x majdnem seggre ültem... :D Pedig bakancsban vagyok. Úgyhogy inkább a szűz hóba fogok lépni ahol lehet.
dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A letaposott hóban innbb. Bár é mindenhol el tudok esni:).
dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A letaposottban szoktam menni, tegnap roviditettem egy kicsit, es a szuz hoban mentem. Nem kellett volna... A szuz ho alatt egy jokora adag kutyagumi lapult, sikeresen bele leptem. Ezuton is udvozlom a kutya tulajdonosokat, alik nem szedik fel a kedvencuk nyomait.
dec. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!