Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki, hogy birkózik meg ezzel?

Ki, hogy birkózik meg ezzel?

Figyelt kérdés

Nehezen bírom az egyedüllétet, van párom, együtt élünk, de ha pl.hazamegy egy napra, magányosnak érzem magam, egyedül érzem magam.

Olyankor olvasok, filmezek lekötöm magam, de amikor elalszok mindig előtte erre gondolok , hogy mennyire egyedül vagyok.

Más is érez így? Mit tehetnék ellene?


dec. 8. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szeresd meg magad. Fontos, hogy az egyedül töltött időt is szeresd, csakúgy, mint a pároddal töltött időt. Ezt az érzést erősítened kell magadban, olvasgass önismereti könyveket, foglalkozz magaddal, tárd fel, hogy miért érzed magányosnak magad, amikor egyedül vagy. Akkor tudsz ezen dolgozni és idővel szeretni fogod azt az időt is, amit egyedül töltesz. Az természetes, ha magányosnak érzed magad ha huzamosabb ideig vagy egyedül, hiszen társas lények vagyunk.
dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Hova megy haza? Nálad nem érzi magát otthon?
dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen ezt meg kellene tanulnom :(mármint szeretni ön magam!

Köszönöm a segítséget!!

Az anyukájához megy haza 1napra havonta.

dec. 8. 21:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál ajánlani 1-es valamilyen önismereti könyvet?
dec. 8. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Teged miert nem visz. Fura.
dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindketten Pestiek vagyunk, nem is mennék :) én csak karácsonykor megyek hozzájuk!
dec. 8. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell az anyukájához mennie egyedül egy napra, minden hónapban egyszer? Te miért nem mész vele? Ezt jobban ki kellene fejtened, mert ez így elég szokatlan eset és jobban értenénk, ha tudnánk, miről van szó. Lehet, hogy nem is az a bajod, hogy egyedül vagy ilyenkor, hanem mert neked sem tiszta ez a szituáció?
dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismerem az anyukáját , én 34 vagyok Ö 25 éves , elvárja az anyukája, hogy haza menjen hozzá, legalább havonta egyszer , de én nem is mennék, engem nem érdekel az anyukája!
dec. 8. 22:20
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Amikor a csaladhoz el se visz a pasi es te a csaladba beilleszkedni se tudsz akkor te kb a rangsorban sehol nem vagy.

Egy igazi parkapcsolat nem is ilyen.

dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos lehet ebben is valami :(itt az lenne a lényeg, hogy érezzem jól magam egyedül is!
dec. 8. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!