Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki tudja magáról hogy hülye...

Aki tudja magáról hogy hülye hogy birkózik meg ezzel?

Figyelt kérdés
El tudja fogadni hogy gyenge képességű és nem kaphat olyan munkát amit szeretne?
2023. júl. 6. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más választás, mint elfogadni.
2023. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A képességeinek megfelelő munkát keres, ennyi. Úgy nem leszel ügyvéd, ha előtte nem vagy hajlandó elvégezni az egyetemet.
2023. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aki nem akar az lenni, az gyógyíttatja magát, és igyekszik odafigyelni.

Amúgy te nem kevered a butával?

2023. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Furát fogok mondani: ez a dilemma nem a buták sajátossága, hanem azoké a tehetségeseké, akikbe gyerekkorukban azt sulykolták, hogy tehetségesek, de nem terhelték őket. Ők ugyanis minden sikerüket és kudarcukat a képességeikkel azonosítják. Ha találnak egy náluk sikeresebb embert, azt gondolják majd, hogy az okosabb náluk.


A buta ember nem dilemmázik ezen. Ő már gyerekkorától arra szocializálódott, hogy neki az jut, amit kitartással, erővel, bármivel megszerez.

2023. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem akadályozott a környezetem abban, hogy buta legyek és így lett belőlem hülye. 13-14 évesen hagytam magam letéríteni arról az útról, hogy nekem nem fér bele 4 éreccségi + még minimum 3 évet elcseszni az életemből. Nem vagyunk abban a szociális és nem voltunk abban az anyagi helyzetben. "Én leszek a család nagy reménysége", aztán ülj le fiam kettes. Kaptam a pofonokat rendesen amibe bele is nyomorodtam, hogy nem vagyok elég jó.
2023. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó esetben önbizalomhiányosan, szerényen viselkedik. Rosszabb esetben, állandóan megsértődik, és azt mondja:"ne nézzél hülyének, nem vagyok ostoba". Ezenkivűl igyekszik másokat ledegradálni, hogy így probálja meg kompenzálni a butaságát.
2023. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Rengeteg buta ember, pont olyan témákban okoskodik, amiről semmi fogalma sincs. :)

2023. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom... de aki összekeveri a hülyét a butával, az kezdjen el gondolkodni magán (hogy melyik a kettőből).
2023. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!