Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőve nem csalódtatok a...

Felnőve nem csalódtatok a felnőttekben?

Figyelt kérdés
Gyerekként régen mindig felnéztem a felnőttekre, hogy milyen okosak és jók. De most már másként látom, sokan önzőek, gonoszak, és semmivel sem lettek érettebbek gondolkodásban, mint a suliban voltak (max. jobban titkolják).
dec. 8. 21:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
De. Minden nap.
dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem nem vilt rózsás gyerekkorin en nem ilyen irányban csalodtam felnove.

(Gyerekkoromban vertek suliban oviban kikozositettek munkahelydn kiközösitettek gunyoltak es ma is számtalan ilyan van aki kitaposná a belem is)


Nálam a csaloda abban volt hogy hittem a mesekben. Lesz egy szerelem es boldogan élnek mig meg nem halnak.

dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
72%
Nem! Viszont az emberekben igen.
dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

*a csalódás a mesék miatt van felnőve.


Nem egy szerelem es boldogan elunk mig meg nem halunk. Hanem kihasználos gyöker pasik partnercserék hutlenség gyerekkel otthagyása a családnak, sok perverz beteg van es igy tovább drogos homik stb.


Nekem ez volt sokk felnőve.

dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy ilyen tizenéves fejjel sem láttam már az embereket túl okosnak vagy jónak. Így nem csalódtam, max olyan téren hogy egy normálisnak hit munkahelyen is vannak rosszindulatú és irigy emberek.
dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem voltak nagy ábrándjaim, úgyhogy nem
dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vártam sokat. :D
dec. 8. 22:16
 8/22 anonim ***** válasza:
Soha nem néztem fel a felnőttekre gyerekként sem. Már gyerekként, fiatalon láttam, hogy értelmesebb vagyok a sötét átlagnál. Félreértés ne essék, mielőtt kapom az ívet, nem tartom nagyra magam, de alapvetően értelmes, intelligens embernek gondolom magam. Ezzel szemben az emberek nagy része teljesen buta, teljesen egyszerű.
dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem, gyerekként is láttam hogy nem minden felnőttre kell felnézni..
dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem csalódtam. Gyerekként valamiért tisztában voltam vele, h a gyereklét jó, felnőttnek lenni szívás és a felnőttek nyomorékok. Felnőttem és rájöttem, h rohadtul igazam van. A felnőttek nyomorékok és már én is az vagyok.
dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!