Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan emberek, akiket nem zavar egy párkapcsolatban egy túlságosan ragaszkodó partner?

Figyelt kérdés
A többség szerintem egy idő után fojtogatónak érezné a túlzó ragaszkodást. Vannak olyan emberek, akiknek nincs szüksége énidőre és nem érzik terhesnek az ilyen mértékű ragaszkodást?

dec. 10. 01:31
 1/10 Hyron válasza:
100%
Nem hinném, hogy sokan örülnének egy ilyen szélsőséges tulajdonságnak, de biztos van olyan aki értékelné de ha csak belegondolsz mellette kicsit nehéz lehet az egyéni életet managelni.
dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik képesek lennének rá hogy sülve főve csak a másikkal legyenek, én is ismertem hasonlót. Viszont ők szerintem csak szintén ugyanolyan partnerrel jöhetnek ki jól, mert ha csak az egyik ilyen, akkor idővel az egyikük érdekei sérülni fognak. Vagy a ráakaszkodás lesz zavaró, vagy a túl sok külön töltött idő.

Szerintem többségünk átlagban meg egyetért az énidő fontosságában és jogosságában.

Viszont ezt véletlen se keverjük össze az időről időre egyik fél általi teljes kivonulással, vagy a teljes érzelmi elérhetetlenséggel, vagy azzal hogy bizonytalanságban tartja a partnerét a valós szándékaiban, esetleg a távollétének ideje tekintetében. Mert akkor ott megint másról lenne szó, az már egy elég káros manipulációs gyakorlat lenne ebben a formában.

Tehát az önidő teljesen jó és szükséges, jogos dolog. De kölcsönösnek kell lennie, és olyan formában hogy az a bizalmat és elégedettséget is szolgálja.

dec. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Talán csak akkor nem, ha a másiknak is van egy kis defektje, és kiegészítik egymást. Példál a másik igényéli az állandó, biztatást törödést, mert enélkül bizonytalan mint egy gyerek.
dec. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha társfüggők mind a ketten akkor nem.
dec. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az ilyen tönkre teszi a kapcsolatokat. Szóval egy darabig lehet lenne..
dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom,aki állandóan velem akart lenni.Utálat,majd gyűlölet lett belőle.Már akkor sem állok vele szóba,ha néha az utcán látom.
dec. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Vegignezned,ahogy csinalom a mikormozesem 5 oran at?

Hajfestesemwt is?

Futnal is velem orakig?

A bevasarlast is cipelned? Mer ha jossz,cipelsz.

Bulizaskor is kisergetnel?

Nemelyiknel hasznos lenne a jelenleted az biztos.

dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos létezik ilyen is

Nekem is volt ilyesmi kapcsolatom, borzalmas volt a végére

dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagy/nő?
dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azonos nemű, meleg kapcsolat.
dec. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!