Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl fiatal ez a lány hozzám?

Túl fiatal ez a lány hozzám?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyedül vagyok, és olyan helyen dolgozom, hogy nem is nagyon tudok nő után nézni, szabadidőm sem nagyon van. Viszont megismerkedtem egy lánnyal a buszon, ugyanis sokszor ugyanakkor megyünk haza, és egy ideje mindig egymás mellett ülünk, és beszélgetünk. Igazság szerint nekem nagyon tetszik, mert kedves, aranyos, és ugyanakkor intelligens és szellemes is, de van benne egyfajta komolyság is, és egyszerűen elbűvöl azzal, hogy mennyire jószándékú és kedves. Nemrég megkérdeztem, hogy hányadik osztályba jár (mindig suli után megy haza, amikor a buszon beszélgetünk), és nagyon meglepett, hogy most végez általános iskolában (14 éves). Néhány évvel azért többnek gondoltam.


Sokáig csak úgy voltam vele, hogy csak egy lány a buszon, akivel beszélgetek és ennyi, viszont az utóbbi időben nagyon elkezdett tetszeni, és többet akar(tam) tőle. De ez most elbizonytalanított, és nem tudom, hogy rányomuljak-e. Én 25 éves vagyok. Szerintetek?



2017. febr. 3. 22:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elég durva, hogy egy 14 éves lányban találod meg a hozzád illő embert, aki még fel sem fogta mi az az élet, meg ilyenek, te meg már érett férfi vagy és dolgozni jársz.

Te döntésed hogy rányomulsz -e, de én személyszerint nem bírom ha az idősebb fiúk ilyen sokkal fiatalabb lányokkal nyomatják, de az ő dolguk.

2017. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem készülj a sittre.


Liliomtiprás. Pedofília.

2017. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy elbizonytalanított a dolog. És én tényleg többnek gondoltam, mert többnek is néz ki. Ha pedofil lennék, inkább örülnöm kéne, hogy ilyen fiatal, de én pont hogy nem örülök neki.
2017. febr. 3. 22:37
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon nehéz elképzelni hogy érett lehet egy 14 éves lány. Én is 25 vagyok, az utóbbi másfél évben rengeteg lánnyal beszéltem 17-27 év között, egyetlen többé-kevésbé normális volt csak a fiatalabbak közül és ő is 19 volt már(az meg azért rohadt messze van a 14 től érettséget illetően). Felteszem jól néz ki, ilyenkor hajlamosak vagyunk megindokolni, hogy miért is helyes ez ebben a kivételes esetben..
2017. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hagyd békén azt a lányt. 11 év korkülönbség nem sok mondjuk egy 30 és egy 41 éves között, de egy 25 éves férfi egy 14 éves lánnyal??? Ne vicceljünk már...
2017. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Teneked nincsen igényed arra, hogy szexuális életet élj egy szerelmi kapcsolatban? Tudsz éveket "várni" rá úgy, hogy közben naponta tartjátok a kapcsolatot? Mert akkor jó.
2017. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
14 nem öreg az már egy kicsit,óvoda vagy bölcsőde na ott lehet találni tuti bukszákat ,no de most meg is jött a kedvem oszt megyek az ólba megrakom az egyik kecskét
2017. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

Ez elég durva...Én 18 vagyok, de azt hiszem, még én is kevés lennék egy 25 éves férfinak..Nem hogy egy 14 éves.

Nem tudom elhinni, hogy egy ennyi idős lány olyan érett legyen, szerintem is inkább csak amiatt látod így, mert már annyi ideje nem volt kapcsolatod, hogy bárkivel összejönnél és kevésbé érzed azt kínosnak, hogy egy ennyi idős lánnyal kavarsz, hogy bebeszéled magadnak, hogy hiszen ez tök természetes, amikor annyival érettebb a koránál..

Szóval szerintem felejtsd el és próbálj meg korodbeliekkel ismerkedni.

2017. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nincs szükség erre a trollkodásra a pedofíliával, mert többször is leírtam, hogy én is problémának tartom, hogy ilyen fiatal.


Én magamtól olyan 17-nek mondtam volna, és szerintem ha annyi lenne, nem is lenne olyan nagy a probléma. De így én is látom, hogy nem akarhatok tőle semmit.

2017. febr. 3. 22:59
 10/27 anonim ***** válasza:
22%
A pedofíliához tényleg semmi köze, én sem értem miért hozták ezt fel páran egyáltalán(megjegyzem jogilag is rendben van a dolog, épp hogy, de rendben van).
2017. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!