Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell annyit dicsérni a...

Miért kell annyit dicsérni a szép embereket mintha a szépség érdem lenne?

Figyelt kérdés
Nem teszi kicsit elviselhetetlenné a társadalmat ez? Dicsérni valaki DNS-ét?
dec. 10. 21:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%

Honnan tudod te egyáltalán, hogy valaki azért szép, mert csak jó a genetikája? Rá van írva valakire, hogy semmit se sportol, semmit se tesz a külsejéért?


Ne legyél már ennyire buta és irigy.

dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az elsővel. Ha te saját magaddal jóban vagy és jó az önértékelésed, mit foglalkozol azzal, hogy ki kit dícsér meg?
dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2


Nyilván mert folyton éreztetniük kell azzal is, akinek esetleg nem jó a genetikája.

Tehát nem csak azt dicséri a butasereg szharrá akinek jó a genetikája de azt is szharrá alázza akinek szhar.

dec. 10. 21:28
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Mégis mivel aláznak téged? Na, öntsd ki ide a kis lelkedet. Ki bántott téged?


Ha pl. kövér vagy, akkor csak úgy azt mondják neked, hogy de egy dagadt disznó vagy, foggyál már le..stb..

dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

#1 Mondjuk az alap szépség mint olyan tényleg genetika kérdése. Legyünk őszinték vannak szép emberek és vannak csúnyák, akinek nagy a foga, nagy az orra, vastag szemöldök csontja van, túl hosszúkás feje, vagy sorolhatnám még. Sporttól és egészséges életmódtól senki sem lesz szép, max csinos/jó alakú. Nekem volt egy csoporttársam egyetemen. Csajnak olyan bomba alakja van, h ránézel és attól elélvezel. Cserébe tipikus “ló feje” van szegénynek. Na neki mondd azt, h sportoljon, meg tegyen érte, h szép legyen.

A smink és esetleg a plasztika nyilván segíthet valamit, de születéskor akkor is kapunk egy kezdő szettet.

Persze a szépség relatív és koronként is változnak az ideák, de azért na… vannak csúnya emberek.

dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Majd ezeket a hú de szép embereket nézd meg 50 évesen milyen szépek lesznek.. :D

Mindennek eljön az ideje, az okos ember nem siet sehova.

dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

5-ös

Így van.

Hiába vagy szép ha csúnya vagy... Vagy leszel.

dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Először is, a szépség elsősorban genetika kérdése, ez tény. Viszont sokan vannak, akik tesznek is valamit azért, hogy szépek legyenek, pl igényesek, drágább de minőségibb dolgokat vesznek pl bőrápolás szempontjából.

Akármennyire hihetetlen, vannak akik tényleg sokat tesznek a kinézetükért és jólesik ilyenkor, ha megdícsérik őket

dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

8

Igazad van, de vannak, akiken a bőrápoló nem segít, akármilyen drága és minőségi. Aki igazán csúnya, az csúnya lesz bármit tesz magáért. De hát a szépség belülről fakad, gondolom.

dec. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

9, én nem mondtam, hogy aki ronda az szebb lesz egy bőrápolótól, mert nyilván nem.

Én csak azt jelentettem ki, hogy amiért valaki szép, még nen biztos, hogy pont olyan szépen kelt fel reggel és nem készült egy órát esetleg.

dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!