Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha már...

Mit lehet tenni, ha már elviselhetetlen szinten idegesítenek a hülye emberek, de mindenhol ott vannak? Aki küzdött ezzel a problémával, hogyan talált rá megoldást?

Figyelt kérdés
dec. 11. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Türelmet gyakorlok és megbocsátom nekik, hogy ilyenek, ha muszáj foglalkoznom velük, egyébként figyelmen kívül hagyom őket.
dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy figyelmen kívül hagyom őket ami meglehetősen nehéz, de nekem a legtöbbet az empátia segít. Tehát, hogy belegondolok, hogy valószínűleg lelki okok miatt ilyen az ember, nem tudhatom, hogy miért lett ilyen, miket élt át, amiért így viselkedik. De nehéz még így is, hiszen másnak is nehéz, de más mégis tud viselkedni, szóval azért nálam is van egy határ. Na ekkor már csak a türelem segít, de az meg szerintem olyan, hogy az tapasztalat alapján alakul ki idővel.
dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Leszálsz a magas lóról és elkezdesz odafigyelni rájuk. Nem vletlenül oylanok amilyenek, sokat lehet tanulni a helyzetükből.


Meg egyébként is gyanús, ha mindneki szembejön az autópályán.

dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A hülyeség relatív. A laposföldesek szerint én vagyok a hülye, mert sztem a Föld nem lapos.
dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is ilyen mint te kérdező. Ha emberek között járunk, végig morog mint a medve, ez hogy néz ki, az hogy vezet, amaz mit csinál stb. Hiába mondom neki, hogy ne idegesítse magát vele, másra fókuszáljon, engedje el, de nem és nem, csak magát hergeli ezzel (meg engem)

Mostanában azt találtam ki, hogy mondok az adott szituációban valami humorosat, lehetőleg szarkasztikusat, ez tetszik neki, ezzel elengedi a dühét.

Próbáld meg te is humorral elvenni az élét a bosszankodásnak.

Ne vedd magad (meg őket) túl komolyan!

dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Röhögni kell rajtuk.

Ill. ez segít megértened, miért van sokadjára is 2/3-a Fidesznek.

dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
A saját hozzáállásod a te döntésed.
dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lol. Csak ne legyél hülye.
dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz "hülye emberek" alatt?
dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Felmerült már benned hogyha mindenki szembe jön akkor valószínűleg te vagy arcal rossz irányba? :D
dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!