Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bicajos férfi ugyan miért...

Bicajos férfi ugyan miért volna egyéniség, nem simán csóró?

Figyelt kérdés

Gyakorin párszor voltak olyan kommentek bizonyos kérdéseknél hogy ha egy férfi bicajjal jár az micsoda nagy egyéniség.


Miért kell ezt szépíteni? Simán nincs autóra pénze, és bicajozásra kényszerül.


Nem jobb elfogadni hogy hol állsz az életedben és nem hazudni önmagadnak arról hogy mit tettél le az asztalra?



dec. 12. 06:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmasat tévedsz.Külsőségekből sose ítélj.
dec. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Kitana. ***** válasza:
100%
Van akinek mind a kettő van. De ha valakinek abból áll az egyénisége, hogy mivel közlekedik, ott már eleve gond van, mindegy, hogy az autó vagy bicikli vagy más.
dec. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod hogy a kettő kizájra egymást?



Ha nagy városban élnék csak bicajjal járnék. Gyorsabb és egyszerűbb parkolót találni.

dec. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%

Egyènisèg. Mint a bmwsek.

A biciklis pasi kocsinak kèpzeli magát, feltartja a forgalmat. A bicikliúton nem fèr el a nagy tökű, neki a kocsik között kell menni, vagy èppen a járdán a gyalogosok között. Termèszetesen teljesen rátapadva a gyalogosokra, ha azok megállnak, megemelik a kezüket vagy irányt váltanak akkor azonnal belèjük menjen. Mindegy hogy 2 mèter üres hely van mellettük, akkor is rájuk kell tapadni. Zebrára leszáguldani hirtelen, hátha elcsapják.

Mindenhova a rikító, testhezálló biciklis szerkóba mennek. Mint a kondis csajok a seggbe rojtolódó leggingsekben.

Igazi egyènisèg; egy rohadèk.

dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Hát... Sokszor az a bicikli drágább, mint egy autó... Nem egy ilyet ismerek.
dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl van autóm,biciklim,sőt motorom is.A pillanatnyi hangulatom dönti el ép melyikhez van kedvem.
dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hinném, hogy egyéniség, viszont rohadtul tudom irigyelni, hogy ilyen szívósak. Sokkal környezetbarátabb így közelekedni, nekem ez az első ami eszembe jut, nem az, hogy mennyivel olcsóbb. De ő legalább minden nap leteker x kilómétert ha esik, ha fúj, és nem ül +2 órát kocsiban, ha mondjuk már eleve napi 10 órát ült a munkahelyén mondjuk.


Viszont sokat elmond rólad, hogy te csórózol le másokat.

dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Enis bicoval jarok munkahelyre, 2 km miatt nem erdemes autot fenntartani
dec. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A főnököm egy jól menő ügyvédi irodát vezet. Piszok jól ál anyagilag. Egy kb 1 millió forintos kerékpárral jár. Nem azért mert nincs egy új BMV-je.
dec. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért az megvan, h vállalatvezetők is járnak melóba biciklivel?

Persze nem ettől lesz valaki egyéniség, de csóró sem. Mikor másfél kilóméterre dolgoztam a lakásomtól én is 99%-ban tekertem. Ilyen kis távra nem éri meg elindítani az autót plusz legalább mozogtam minden nap egy keveset.

dec. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!