Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért leszek rossz ember...

Miért leszek rossz ember attól,hogy utálom a kutyákat?

Figyelt kérdés
Bárki meghallja,úgy néz rám, mintha rossz ember lennék, mert undorodok a kutyáktól. Volt egy fizikatanárom, aki azt mondta mindig,hogy aki szereti a kutyákat,az rossz ember nem lehet...(Adolf H- is imádta a kutyáját). Én az állatokat szeretem, ha gyíkot látok,megfogom és simizem, olyan is volt hogy megpusziltam, a békákat is nagyon szeretem, azokat is mindig megfogom. Ha pók mászik rajtam, nem ölöm meg hanem hagyom hogy menjen és sosem bánt, mert nem érzi magát veszélyben. A méheket mindig próbálom a kezemre csalogatni, magamhoz édesgetni,az allergiám ellenére. Sosem féltem semmilyen állattól, a lovakat is szeretem, de a kutyákat idegesítőnek tartom,mert egyfolytában nyálaznak össze meg követelőznek, hogy szeresd őket. Ez a követelőzés nagyon ellenszenves nekem. Továbbá azért is utálom a kutyákat,mert a leggyávább teremtmények, még falkában sem mernek támadni, ha nem félsz tőlük. Házőrzőnek jók,de kisállatként sosem tartanék kutyát, és undorítónak tartom az ilyen "dog parents"-ket, akik a gyerekükként kezelik a retkes kutyát, és beengedik a lakásba,úgy,hogy a sz@rt felnyalja az utcán a kutya.

dec. 12. 08:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem leszel rossz ember, bár ezzel a stílussal gondolom csak provokálni akarsz. Viszont szerinted az jó a gyíknak, hogy "simized"?
dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Nem leszel attól rossz ember. Jogod van hozzá, hogy azt szeress és azt utálj, akit akarsz.


A fizikatanárod pedig kicserélte a virágot a kutyára a közmondásban. Te is tehetsz helyére más szót.

dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%

Ezzel a stílussal nem az emberek szimpátiáját váltod ki … ellenkezőleg !

Ha így is érzel ilyen nyíltan ne ecseteld senkinek . Lehet máshogy is tudomására hozni ha nem vagy teljes mértékben állat barát . Ezt az undorító vélemény nyilvánítást inkább mellőzd . Rossz ember még nem ettől vagy konkrétan , de lehet kevésbé ellenszenves módon is kinyilvánítani hogy te nem vagy kutya barát. … mert ez nem fog szimpátiát kiváltani se baráti sem párkapcsolati téren .

dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Hallgatni arany.
dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Troll
dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Én sem szeretem a kutyákat,és nem tartom magam jó embernek.Szóval,lehet van összefüggés...
dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Élőben nyilván nem mondom senkinek,csak itt mindegy a modor mert anonim az egész. De ez a kutyabarát-jó ember tétel felb@sz.
dec. 12. 10:43
 8/31 A kérdező kommentje:
7es így vagyok én is, csak nem a kutya témából vezetem ezt le. Meg amikor mások kijelentenek egy ilyen tételt,az ember önérzete fellázad hogy annyi minden más ok lenne,és akkor mégis ebből állapítják meg
dec. 12. 10:52
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Én sem vagyok kutyás, hasonló dolgok miatt mint amit te leírtál viszont nem utálom a kutyákat, csak simán tartózkodok, de ha van egy aranyos, nyugodt természetű azt megsimizem, jártam kutyasuliba is rokon kutyájával, hát nem éreztem jól magam, de nem utálom őket csak tudom hogy nem passzolok a legtöbbel, mert túl izgágák, túl nyálasak, sokszor agyonvernek örömükben a farkukkal, lefejelnek ahogy bújnak stb.

Én macskás vagyok, ami nem a kutya ellentéte, hanem egy másik állat.

A stílusod viszont megkérdőjelezhető valóban, probokátornak tűnsz, mintha azzal akarnál kitűnni hogy mások által undorítónak tartott állatokat szeretsz. Nem tilos, nem baj, de ne várj érte jutalmat, a kutyabarátok meg senki se kap. Az egyetlen amit kapni lehet az ezek a beszólások, mert a legtöbb ember nem viseli el ha valaki más.

dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%

Ja most ez a kinnt tartsam a kutyat bennt tartsam a kutyat helyett kérdést átfogalmaztad kérdező.

Vegul mindig arra a következtetésre jutottál hogy kinnt jó neki szalmán

Most meg hogy utálod a kutyákat. Nezd fogadd el hogy igen, rossz ember vagy es van egy személyiség zavarod mert ez nem normalis dolog.

Nem tudom miert vagy te így nap mint nap hétről hétre rákattanva a kutya témára??? Szerintem ez nagyon beteg elmére mutat, szadisztikus személyiség zavar ( amitől nem te szenvedsz, hanem a környezeted) es szerintem menj es kezeltesd magad !

En téged utallak es remelem hogy tiltanak teged az oldalról ! Szerintem te állatkínzó vagy

dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!