Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudik olyan sok ember...

Miért hazudik olyan sok ember itt Gyk-en?

Figyelt kérdés
Rengeteg a kamu kérdés és a kamu válasz is. Mindenki névtelenül van, tehát se kisebb, se nagyobb ember nem lesz attól, ha nem igazat ír. Vannak persze a trollok is, de nem gondolom, h mindenki az, aki hazudik. Mi értelme itt hazudni? Magukat nyugtatják ezek az emberek, vagy ilyesmi van a háttérben?
dec. 14. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hazudok.
dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a kamu kérdést nem értem. Az minek van? De őszintén,miért kérdez valaki olyat,ami nem igaz?


A válaszokról nehéz eldönteni,hogy melyik igaz,melyik nem. De válaszolni mindig nehéz,mert lehet,hogy egyik nap jobb/rosszabb hangulatod van és teljesen más megvilágításban látod még a saját életedet is.

dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, aztán kitalál valamit a kommenteket meg olvasgatja, a sima troll meg pont azért teszi hogy trollkodjon.
dec. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hányan hazudnak?
dec. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül sokan csak szórakoznak.
dec. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 azért elég sok egyértelmű kamu van. Ha ehhez hozzáadjuk azt is, amiről nem tudjuk, h kamu, az már nagyon sok :D
dec. 15. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálok úgy fogalmazni, hogy ne tűnjön el a kommentem varázsütésre.

Kamukérdések azért születnek, mert

1) kell a forgalom, amit -sajnos- így lehet a legeffektívebben elérni. Meg az olyan kérdésekkel, amik szándékosan provokatívak, amikre cuppan a nép, ami sokat elárul, de ez van.

2) van, akinek ez az oldal a hobbija, és mindent megtesz, hogy a ranglistán minél előrébb jusson.

3) illetve.. vannak beteg emberek. Ezt most nem degradálásként mondom, hanem valós, hivatalos orvosi papírral is igazolt betegségre gondolok. Például volt egy olyan munkatársam, még egy régebbi helyen, akinek szokása volt mindenfélét kitalálni, és ő maga el is hitte, hogy azok megtörténtek, azokat pedig onnantól fogva ennek tudatában mesélte tovább. Az országban pedig elég sokan trottyon vannak, bár nem biztos, hogy van róla papírjuk, ezek az emberek pedig felszabadulnak a netre, és alkotnak szépen.



Nem szokásom hazudni, sem offline, sem online, mert tök feleslegesnek is tartom, illetve nem hagyja a lelkiismeretem sem. Arról nem is beszélve, hogy ilyen hazugságokat összehozni plusz energia, amiből nekem mostanság nincs valami sok :D Mielőtt félreértés lenne; kamukérdéseket sem szokásom írogatni, elhiszem, hogy néha szükség is van rá, de nem az a megoldás, hogy provokatív, fröcsögő, vagy épp periodikusan kidobált kérdésekkel próbáljuk menteni a menthetőt..

dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mert itt semmi következménye nincs annak amit tesznek, név nélkül írhatnak. És emiatt úgy érzik, hogy megtehetik, hogy troll kérdéseket írnak ki.
dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert az oldal anonim. Lehet trollkodni, fantáziálni, manipulálni és hazudni is.
dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!