Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmentettem az életét, hogy...

Megmentettem az életét, hogy lehet ilyen undorító féreg utána valaki?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömbe beleállt aminek nem kellett volna. Otthoni baleset. Lábszomszéd. Akkora mákja volt, hogy észrevettem. A szomszédja is ott vokt, de ő leblokkolt, és nem is bírta a látványt. Én szótam a mentőnek és segítettem, hogy addig el ne vérezzen. Később meg se köszönte és a férjét én világosítottam fel, hogy én mentettem meg.
dec. 17. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó tett helyébe jót ne várj, vagy csak ritkán!

(Ugyanis az emberek nem szeretnek hálásak lenni, ne kérdezd hogy miért!)

dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a lábszomszéd?
dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ja tudom! Nem szeretnek mások szemében alul maradni és nincs meg bennük az alázat hogy elfogadják/hálásak legyenek hogy segítettek nekik. Egó.
dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatból mondom, hogy csak akkor adj valamit, ha nem vársz cserébe semmit. Ha egy embert kell megmentened, az polgári kötelességed. Akkor is, ha egy utolsó buznyák gyökér. Igazad van valahol, de ha ezen vergődsz, akkor nem éppen vagy becsületes, önzetlen ember.
dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Polgári kötelesség! Ezen jót nevettem! Mást meg lelőnek, belé vágják a kést! Ők meg ezt érzik "polgári kötelességüknek"!
dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem a kérdésből, miért "undorító féreg" a szomszéd, nekem a kérdező gyanúsabb.
dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Lehetett ő is olyan sokkban, hogy fogalma sem volt, mi zajlik körülötte.


Emberéleteket nem azért mentünk, hogy utána hálásak legyenek, hanem ez az ALAP.

dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

12 éves pályafutásom alkalmával jó pár embert mentettem meg. 12 év alatt egyetlen ember köszönte meg később. 🤷

Egy volt hivatásos...

dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban lelkiismereti a kérdés, nem önbizalom növelő.
dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

8-as hivatasos mi?

Esku a mentosoket nem lehet visszakeresni, de a rendort, a katonat a tuzoltot se.

hogy a pi..mba köszönje meg barki is.

még az orvosnak is nehez

dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!