Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves kórtol nem illendő...

Hány éves kórtol nem illendő már játszószőnyegen játszani/szinezni? 24f

Figyelt kérdés

dec. 17. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
0, kilyukad a papír a szőnyegen >:c
dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
35 éves kor felett.
dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy kór már több éves, az szerintem épp elég indok, hogy befejezd a színezgetést és elindulj orvoshoz..
dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DénesDávid válasza:
47%
Ez tuti trolkodik ha nem nagy gondok vannak
dec. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Áhhh ebből nem lehet kinőni. Én is simán leülök huszonévesen kisautókat tologatni ha olyan helyre megyek ahol kisgyerek van :D
dec. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ötvenes férfiként,amikor a kis keresztfiamat elviszem a játszóházba,akkor ott hasalok a gyerekek között,építek,autózok,nevetek veluk egyutt.Volt,hogy kilenc gyerekkel órákon át játszottunk a szőnyegen,nagyon jókat,amíg a kedves kísérő szulők a telefont nyomkodták.

Otthon pedig van kisvasutam és élvezek játszani vele:) Sőt modellezem is emellett.

Lelkileg sokkal fittebben tart,mint a korombelieket általában az élete.

dec. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
#6 szerintem a kérdés nem arra vonatokozott, hogy kisgyerekekkel játszani ciki-e, hanem egyedül felnőttként :D Gyerekekkel én is mindig leülök játszani, jó érzés tanítani, szórakoztatni őket, de magamtól sose jutna eszembe. Szóval a kérdésre a válasz, tinikorban szokás kinőni a játszást.
dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a kérdező olyanra gondol aki mondjuk a mindennapi életben nagyjából funkcionális, de van egy ilyen defektje, hogy felnőttként is gyerek módjára szeret viselkedni és örömet okoz neki.


Ha új embereket ismersz meg, talán ne ezzel kezd a bemutatkozást, mert nem biztos hogy ezzel fogsz jó benyomást kelteni.

dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha alibibol van veled egy gyerek, akarmeddig tudsz feltunes nelkul.
dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!