Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapost mernétek egyedül...

3 hónapost mernétek egyedül hagyni másik szobában hallótávolságra, játszószőnyegen játszani?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha a földön a játszószőnyeg, akkor igen.

Ha az ágyon, akkor nem.

Én ezért használtam a (fa) járókát, ami állítható magasságú is, így a kisebb baba, nem a talaj közelében van még, ha nagyobb lesz, úgy fokozatosan lehet lejjebb vinni az alját, abban probléma nélkül benne hagytam a gyerekeimet.

2016. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
3 hónaposan kapta meg a fiam a játszószőnyeget, igazából háton feküdve volt és több lehetősége nem is volt, mivel hasra még nem fordult. Örültem, hogy elvan egy kicsit, simán kimentem addig a konyhába végezni a dolgom, szólt ő amikor volt valami.
2016. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
*ja egyebkent pont ezért a földön volt, onnan véletlenül se esik le.
2016. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha a földön van, akkor igen.
2016. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

nem nevezném egyedül hagyásnak ha átmegyek másik szobába. nekem legalábbis az az egyedülhagyás, hogy rácsukom a bejárati ajtót és lemegyek a boltba :)

másik szobába naná, hogy átmegyek, kell pisilnem, meg kell főznöm, a másik gyereknek segítenem kell, le kell mosdatnom, ki kell törölnöm a fenekét.

ilyenkor a játszószőnyegen tökéletes helyen van a pici :)

azért nem kell átesni a ló túloldalára ;)

2016. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi időre? Míg elintézed a nagydolgod, vagy míg megfőzöl egy háromfogásos ebédet?

Rövid időre persze, de hosszan semmiképp. Refluxosom volt, hang nélkül félre tudta nyelni.

2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Persze, csak a foldre rakd a szonyeget, pont ez a lenyege, hogy elnezegeti, eljatszogat magaban, 10-20 perceket siman. Az enyem is sokat volt a jatszoszonyegen mig mostam, foztem, takaritottam, 5 percenkent raneztem az ajtobol.
2016. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Földön van persze. Ráadásul olyan, hogy zenél, ha megüti, szóval végig hallom, hogy kalimpálja, meg persze magyáráz is hozzá. Én általában a konyhában vagyok addig, ami pont a szobája mellett van, az ajtó nyitva, ránézek pár percenként. Amúgy, ha bent ülök bele, akkor nem is igazán játszik, akkor csak engem figyel.
2016. júl. 26. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jól csinálod így, ahogy leírtad. :) Ágyon én sem merném hagyni.
2016. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Persze, ha nincs a közelében semmi, ami rádőlhet, amibe beleakadhat, akkor minden további nélkül. Nekem fura, hogy ez egyáltalán kérdéses, hiszen ott van a legbiztonságosabb helyen, a földön. Onnan le nem eshet, és közben én is tudom csinálni a dolgomat. Ha jól elvan a játszószőnyegen, akkor szoktam teregetni, pakolni, kiszaladgálni a konyhába a főzés miatt, stb.
2016. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!