Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártál már úgy, hogy…?

Jártál már úgy, hogy…?

Figyelt kérdés

Valakit (barát/ismerős/új párod stb..) ki akartál húzni a rosszból, bajból, nehéz helyzetből mégis a végére te lettél a rossz és a hibás mindenért? A rossz alatt értem akár a függőségeket, anyagi dolgokat, az elakadt életében való segítséget.

Ezt ne úgy értsd, hogy te magadtól erőszakosan kitaláltad, hogy márpedig te változtatsz rajta, hanem ő kért segítséget vagy te ajánlottad fel, hogy segítesz neki benne mert utalgatott rá.

Ha jártál már így akkor hogyan végződött a kapcsolatod az adott emberrel? Lett valami negatív hatása rád ennek a próbálkozásnak?


dec. 18. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy fordítanom kellett egy ismerősnek nem is beszélte az adott nyelvet, aztán egyszer besértődött hogy kérés nélkül rohantam segíteni míg ő elmakogta azt a pár szót amit ezalatt megtanult majd rámszólt hogy boldogul maga is, és akkor így szerinte az egész cég számára világossá tettem hogy nem beszéli az adott nyelvet. Nagyon kínos volt. Így aztán kerültem. Ennek már 10 éve.
dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jártam, felmondott, de még írogat, lett negatív hatása, én érezhetem magam kellemetlenül miatta.
dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!