Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudtok-tudtatok huszoné...

Hogyan tudtok-tudtatok huszonévesen otthon élni a szülőkkel? Az ember úgy dönt hogy akkor otthon marad,majd otthon csak a Panaszkodás és a múlton siránkozás megy. A testvéred kap egy házat, amit a tulaja neked szánt volna, erre te így jártál.

Figyelt kérdés

Jártam külföldre, aztán úgy gondoltam ott kellene új életet kezdenem,de a szívem haza húzott a családhoz és most újra ott vagyok, ahonnan el indultam.

A család semmit sem akar nagyon,tesz, már csak Panaszkodik.

Én mindent megtettem amit kértek,aztán nagyon sehová sem haladtam az én életemmel.

Sok esetben csak tűzet oltottam minden feladat elvégzésekor.

Rossz érzés hogy nagyjából azt hittem rájuk számíthat az ember és összetartók leszünk. Mostanában meg el várják az embertől hogy ugyan abban a csapdába essen bele mint ők a múltban.

Az ember testvérének segítenek lakhatás szempontjából (papa házát megkapták, amit nekem ígért a papa) én csináltam ott a dolgokat, nem a drága testvér több éven keresztül.

Én meg ugye így jártam,otthon maradok ,vagy inkább össze szedem a pénzt és veszek saját magamnak valamit.

Most végre talál az ember olyan munkát ami mellet lehet tanulni, szerencsére azt csinálom is, de rendbe lehetne hozni a környezetben is a dolgokat és nagyon nem hajlik rá már senki sem.

Na most akkor szerintetek, érdemes otthon rendbe tenni a családi gondokat és a ház dolgait? Vagy csak felesleges időpazarlás az egész?

Inkább fogjam magamat és szabadidőmben menjek el kikapcsolódni?

Tényleg már nem tudom mi a céljuk?

Nagy nehezen helyre jön az ember a külföldön töltött munka után és ezek a dolgok fogadnak.


Össze vissza írkálok,biztosan helytelenül, de most tényleg nem tudom hogy volna jó cselekedni?



2022. máj. 16. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A papa háza örökség? Mert akkor jogilag téged is illet belőle valamennyi.

Amúgy meg ha ennyire rossz velük miért hagyod h lehúzzanak? Költözz külön és éld az életed.

2022. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.Sajnos csak szóban mondta, így tudom, reménytelen az egész, de már le is tettem róla.

Próbálok ez ellen tenni,van mikor sikerül és van amikor nem.

Ez lenne a legkönnyebb, csak most sajnos nem vagyok abban a helyzetben hogy ezt meg tegyem,az itteni fizetésekhez az albérlet árak nagyon magasak lettek, ezért gondolhotod ha albérletbe mennék nagyon rosszul járnék.

2022. máj. 17. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyszülő házát gondolom valamelyik szülőd örökölte, tehát ő az aki rendelkezik a sorsáról. Ha a testvérednek adta, akkor cserébe neked is jár valami. Vagy a tesóddal egyezz meg, esetleg adjátok el és felezzétek meg, ez így helyes. Ha nincsenek benne, az igazságos osztozkodásban, akkor meg hagyd ott őket a p*csába. Egyébként meg a legrosszabb dolog az, ha otthon maradsz a szülőkkel, tehát szerintem ez csak addig opció amíg össze nem gyűjtesz egy saját kecóra.
2022. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!