Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehetek csúnya nő...

Mennyire lehetek csúnya nő ezek alapján?

Figyelt kérdés

Voltak fiú barátaim életem során és egyszer sem szeretett belém egyik sem, szexelni sem akartak velem soha. Én voltam szerelmes és volt hogy szexelni akartam de mindegyik offolt.


Nem szoktak megbámulni az utcán, soha nem szólítottak le utcán vagy tömegközlekedésen. De máshol se igazán. Tinderen írnak vagy buliban jönnek oda de buliban csak szexelni akarnak.


Könnyen dobott minden exem aki velem szakított.


Ha mégis bejöttem valakinek valami véletlen folyamán és nekem ő pont nem, akkor elutasítottam és egyből meg is értette, nem küzdött, nem harcolt, pedig minden barátnőm úgy szerezte a komoly kapcsolatát hogy hónapokig udvaroltak nekik.


Mindig a barátnőim tetszettek a fiúknak és nem én.


Nem szoktam kéretlen Messenger üzeneteket kapni random férfiaktól. Gyakorin igen de itt nem látnak.


dec. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Itt nem látnak... hát akkor hadd lássunk! Jöhet privátba is. Ha érdekel egy 40-es férfi véleménye.
dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Mutass képet.
dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem feltétlenül jelentik azt hogy csúnya vagy. Velem is sok mindenben hasonló a helyzet. Nálam buliban szoktak bepróbálkoznak, de értem sem küzdött soha senki hónapokig. Mások szerint szép vagyok, mégsincs sikerem ilyen téren.
dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet és megmondom.
dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Csak kép alapján tudom megmondani, jöhet ide is. amúgy van ilyen módszer hogy a pasi a kiszemelt csaj helyett a barátnőjével kezd el flörtölni hogy felfigyeljen rá.

vagy olyan is van hogy nem mernek kezdeményezni mert túl jó nő vagy.

dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha elutasítasz valakit szerintem ne várd hogy majd könyörög neked, én is csak olyannal ismerkedek akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak.
dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem vagy túlsúlyos, ápolt vagy és igényes magadra akkor tuti nem vagy csúnya nő.
dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Süt az írásodból, hogy semmi önbizalmad. Ezért nem szólítanak le. Ha meg szexelnek veled, aztán hamar kidobnak, akkor a személyiséged sem érdekes.
dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen vagyok/voltam. Pedig egész jól nézek ki. Viszont ha ráhajtottam valakire úgy igazán,az mindig összejött. De magától soha semmi. Férjem van már,de az elején én voltam oda érte jobban.
dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést...

honnan tudjuk?

Átlagos is lehetsz

dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!