Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehetek csúnya nő...

Mennyire lehetek csúnya nő ezek alapján?

Figyelt kérdés

Voltak fiú barátaim életem során és egyszer sem szeretett belém egyik sem, szexelni sem akartak velem soha. Én voltam szerelmes és volt hogy szexelni akartam de mindegyik offolt.


Nem szoktak megbámulni az utcán, soha nem szólítottak le utcán vagy tömegközlekedésen. De máshol se igazán. Tinderen írnak vagy buliban jönnek oda de buliban csak szexelni akarnak.


Könnyen dobott minden exem aki velem szakított.


Ha mégis bejöttem valakinek valami véletlen folyamán és nekem ő pont nem, akkor elutasítottam és egyből meg is értette, nem küzdött, nem harcolt, pedig minden barátnőm úgy szerezte a komoly kapcsolatát hogy hónapokig udvaroltak nekik.


Mindig a barátnőim tetszettek a fiúknak és nem én.


Nem szoktam kéretlen Messenger üzeneteket kapni random férfiaktól. Gyakorin igen de itt nem látnak.


dec. 18. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki össze jött veled szóval ezért kb átlagos lehetsz
dec. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bámulnak meg sehol biztosra veszem hogy nem vagy csúnya hanem átlagos. Amikor bámulnak az sokkal rosszabb hidd el, mert nem tudod eldönteni hogy azért mert jól nézel ki vagy azért mert annyira csúnya vagy. Egyébként ez az egész jó nő dolog relatív, valakinek lehet az vagy, valakinek nem. Voltak már párkapcsolataid, szóval nem kell kétségbe esned semmi képen, nekem se szokták írni random Messengeren férfiak csak ritkán, soha nem szólított le senki utcán, társkereső nekem pedig le se volt töltve soha, mégis van párom, aki szintúgy tudja hogy nem vagyok egy modell, de ez van. Örülni kell a középszerűségnek, én nem szeretnék olyan gyönyörű lenni hogy minden nap 5 palit kelljen offolnom.
jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!