Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért köpködnek visszafelé...

Miért köpködnek visszafelé sokan, akik elmennek külföldre?

Figyelt kérdés

Milyen emberek az ilyenek? Sokszor látom, hogy elmennek, külföldre, aztán egyből minden magyar hülye, nem érdekli, mi van magyaroknál stb.


Én is eljöttem több mint egy évtizede, bennem is volt némi felbuzdulás, meg ugye minden zöldebb, de sosem jutott eszembe visszafelé köpködni.


Mondjuk én meg pont külföldön kerültem azokat akik szintén frissen kijöttek, sokáig nem tudtam miért, de idővel rájöttem, hogy pont ez a mentalitás irritál, hogy visszafelé köpködnek, 5 mérettel nagyobb az arcuk, méregetik a farkukat, hogy ki mennyit keres stb.


dec. 19. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom mert itt rossz volt, ott jó ezért fikázzák a rosszat és magasztalják a jót. Nincs bennük semmilyen gátlás mint pl benned.
dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Igazából nem az hogy " vissza köpködök" így 10 év külföldi élet után, hanem nem bírom elviselni azt a mentalitást amiben élnek otthon az emberek. Nem érdekel mennyit keresnek, azzal sem vágok fel hogy én mennyit keresek.

Azt veszem észre, hogy teljesen kifordultak az emberek magukból, bunkók, megkeseredettek akárhova megyek.

dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

#1:

És abban mégis mi a franc a jó, hogy ki emigrálsz valahova, aztán nyilvánosan fikázod a hazádat a neten? Mert ez tényleg tipikus magyar módi. Meg amúgyis, ahova kivándorolsz, az a föld sosem lesz igazán az otthonod, hiszen nem ott nőttél fel.

dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2 van ilyen is. Volt egy-két ember az én környezetemben is, de azok pont régen is csak érdekbarátok voltak.

Évi egyzser hazamegyek, akiket akkor meglátogatok, azok továbbra is kedvesek és jó látni őket. És az elején kicsit talán rám is 2 mellbőséggel nagyobb póló kellett, mára inkább sajnálom, hogy velük ennyire le kellett korlátozni a kapcsolatot. Illetve régen otthon szerettem kicsit többnek látszani, úribb hobbikat kergetni, most inkább az kínos, hogy ne éreztessem pl. egy általános iskolai barátommal az anyagi különbséget, amikor tudom, hogy kétkezi munkával keresi meg még a tüzifát is műszak után. (ő pl. pont mindig jókedélyű ennek ellenére)

dec. 19. 22:53
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Mert igazuk van? Talán nem véletlenül költöznek el innen. Ez a szar orbánista putri minden csak nem élhető.
dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Te megtetted? Tehát szerinted igaza van, aki téged lenéz? Nahát.
dec. 19. 22:56
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem engem néznek le, hanem az országot meg a kormányt. És azt teljes joggal. Európa egyetlen országa vagyunk (ha a ruszkikat meg a fehéroroszokat nem számoljuk), ahol egy bűnöző, diktátor szekta uralkodik.
dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem erről beszélek. De erről is az a véleményem, hogy elment, jobb neki, semmi köze hozzá.

Én pont ezért nem alkotok véleményt sem Orbánról, sem Gyurcsányról.


Persze vicces, amikor bármi fórumon nem vagyok partner az Orbánozásban akkor egyből ő a gazdám, meg a főni, ha meg a Gyurcsányozásba nem megyek bele, akkor hazaáruló vagyok.

dec. 19. 23:04
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

"Persze vicces, amikor bármi fórumon nem vagyok partner az Orbánozásban akkor egyből ő a gazdám, meg a főni, ha meg a Gyurcsányozásba nem megyek bele, akkor hazaáruló vagyok."

Ezek szerint te magad is rájöttél, mi a baj (sok más mellett) ezzel a néppel és országgal.

dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9 Igen, fórumokon gyakran tapasztalom ezt, de személyesen meg pont nem. És a fórumokon sem mindenki ilyen.

Itt sem. Én külföldi fórumon is elég ökröt látok.

dec. 19. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!